جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
1 2 3 4 
به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: ‌یکی از مسائل و مشکلات اصلی حوزه حمل و نقل و ترافیک در اغلب مناطق به‌ویژه مناطق مرکزی پایتخت، کمبود پارکینگ است که در منطقه ۶ با توجه به قرار گرفتن نهادها، ادارات، دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها و سایر مراکز پُرمراجعه و جاذب سفر، تقاضای استفاده از پارکینگ بالاست.
اخبار اين گروه:
«تارا و شاهین» تاکسی می شوند؟«تارا و شاهین» تاکسی می شوند؟
لزوم بازنگری و بازطراحی خطوط اتوبوس و تاکسی‌ در پایتخت و شناورسازی ساعت و محل فعالیت آنهالزوم بازنگری و بازطراحی خطوط اتوبوس و تاکسی‌ در پایتخت و شناورسازی ساعت و محل فعالیت آنها
جمع آوری کارگاه مترو و آزادسازی مسیر تردد شهروندان تهرانی پس از ۴ سالجمع آوری کارگاه مترو و آزادسازی مسیر تردد شهروندان تهرانی پس از ۴ سال
جزئیات ورود اسکوترهای اشتراکی به تهرانجزئیات ورود اسکوترهای اشتراکی به تهران
به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بورس بهترین بازار برای عرضه خودرو است، گفت: عرضه در بورس به سود مردم، مصرف‌کننده و تولیدکننده است و زمانی که یک تصمیم درست اتخاذ شد، نمی‌بایست با دخالت در آن اختلال ایجاد کرد.
اخبار اين گروه:
تحول در صنعت خودرو با مدیریت دولتی امکان پذیر نیستتحول در صنعت خودرو با مدیریت دولتی امکان پذیر نیست
عرضه خودرو در بورس کالا مهم ترین اقدام ایران خودرو در یکسال گذشته استعرضه خودرو در بورس کالا مهم ترین اقدام ایران خودرو در یکسال گذشته است
ساخت و توسعه خودروهای برقی راهکاری موثر برای رفع معضل آلودگی هوا در کشور استساخت و توسعه خودروهای برقی راهکاری موثر برای رفع معضل آلودگی هوا در کشور است
اقدامات خوبی در سایپا انجام شده که قابل تقدیر استاقدامات خوبی در سایپا انجام شده که قابل تقدیر است
به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با توجه به بارش باران و برف و وزش باد در پایتخت هم اکنون میانگین کیفیت هوا با میانگین ۹۹ در ۱۷ ایستگاه شرایط قابل قبول است و تنها یک ایستگاه وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس دارند همچنین مانند سه روز گذشته اطلاعاتی از ایستگاه‌های متعلق به سازمان محیط زیست جز یک ایستگاه منتشر نشده است.
اخبار اين گروه:
اجرای زنجیره تامین میادین میوه و تره‌باراجرای زنجیره تامین میادین میوه و تره‌بار
ماجرای جابجایی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ چیست؟ماجرای جابجایی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ چیست؟
آماده سازی خیابان آزادی برای راهپیمایی ۲۲ بهمنآماده سازی خیابان آزادی برای راهپیمایی ۲۲ بهمن
تلاش شهرداری برای ارتقای ایمنی و نوسازی تجهیزات ترافیکی پایتخت
تلاش شهرداری برای ارتقای ایمنی و نوسازی تجهیزات ترافیکی پایتخت
به گزارش گروه محیط زیست تهرانی نیوز، مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی در روز ولادت حضرت علی (ع) ۱۵ بهمن‌ماه در پایتخت خبر داد.
اخبار اين گروه:
تنفس «هوای مطلوب» در تهران برای سومین روز پیاپیتنفس «هوای مطلوب» در تهران برای سومین روز پیاپی
وضعیت تاب آوری اکولوژیک شهر تهران چگونه است؟وضعیت تاب آوری اکولوژیک شهر تهران چگونه است؟
تداوم تنفس هوای مطلوب در تهران بارانیتداوم تنفس هوای مطلوب در تهران بارانی
ارایه تسهیلات مالی صندوق ملی محیط زیست برای احداث نیروگاه خورشیدیارایه تسهیلات مالی صندوق ملی محیط زیست برای احداث نیروگاه خورشیدی
به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سهمیه شهر جدید پرند از طرح نهضت ملی مسکن ۲۷ هزار واحد است که تا کنون برای ۱۷ هزار و ۷۰۰ نفر تخصیص پروژه صورت گرفته است.
اخبار اين گروه:
مترو به مدارس می‌رودمترو به مدارس می‌رود
طرح تقسیط جرایم رانندگی خودروهای توقیفی تمدید شدطرح تقسیط جرایم رانندگی خودروهای توقیفی تمدید شد
اجرای طرح اجرای طرح "کتاب در گردش" در متروی تهران
آيا موتورسيکلت هاي برقي نياز به گواهينامه رانندگي دارند؟!

آيا موتورسيکلت هاي برقي نياز به گواهينامه رانندگي دارند؟!
به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، در اولین روز بهمن‌ماه ۱۴۰۱ و همزمان با بیست‌ودومین شنبه «امید و افتخار» مراسم رونمایی از ناوگان حمل و نقل پاک با حضور شهردار تهران، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و برخی از مدیران شهری و دولتی برگزار می‌شود.
اخبار اين گروه:
کاهش آلودگی هوا با ترویج دوچرخه‌سواریکاهش آلودگی هوا با ترویج دوچرخه‌سواری
درخواست توسعه دوچرخه های اشتراکی جهت کمک به حمل و نقل پاکدرخواست توسعه دوچرخه های اشتراکی جهت کمک به حمل و نقل پاک
ورود اسکوتر برقی در معابر تهران منوط به تصویب آیین نامه و تأیید پلیسورود اسکوتر برقی در معابر تهران منوط به تصویب آیین نامه و تأیید پلیس
آماده مشارکت در ارائه خدمات دوچرخه اشتراکی هستیآماده مشارکت در ارائه خدمات دوچرخه اشتراکی هستی
به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفت: معارض خط لوله گاز ۲۰ اینچ، از مسیر توسعه پروژه احداث مسیر کندروی شمالی بزرگراه آزادگان برطرف شد.
اخبار اين گروه:
قول‌های افتتاحی که به دولت جدید ارث رسیدقول‌های افتتاحی که به دولت جدید ارث رسید
ساخت ۱۸ شهرک جدید در ۹ استان کشورساخت ۱۸ شهرک جدید در ۹ استان کشور
«صنعت ساختمان» محرک بزرگ برای ساماندهی وضعیت اقتصادی تهران«صنعت ساختمان» محرک بزرگ برای ساماندهی وضعیت اقتصادی تهران
۲۰ هزار خانه تحویل می‌شود۲۰ هزار خانه تحویل می‌شود
  
رسانه تصویری
تازه های خبر
گفتگو
به گزارش شهرداری نیوز، دانشیار مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي با اعلام اين كه آنچه امروز صنعت خودروي ايران بايد دنبال نمايد، مشاركت با خودروسازان صاحب تكنولوژي و توليد محصول با بِرند داخلي است، گفت: با توجه به آغاز سرمايه گذاري خارجي در جريان پَسابرجام، قطعاً هر گونه تعامل و همكاري با خودروسازان معتبر جهان، باعث انتقال تكنولوژي و ارتقاي كيفيت خودروهاي داخلي خواهد شد.
به گزارش شهرداری نیوز، یک استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با اعلام این که توسعه مراکز طراحی و تولید در شرکت های خودروساز، می تواند صنعت خودروی ایران را در دست یآبی به توسعه درون زا و عرضه محصولات جدید و به روز کمک کند، گفت: قطعاً با سرمایه گذاری شرکت های خودروساز در حوزه طراحی و فعال سازی مراکز تحقیق و توسعه...
به گزارش شهرداری نیوز، يك اقتصاددان با اعلام اين كه هر گونه همكاري با خودروسازان خارجي در قالب انتقال تكنولوژي و دانش فني، اقدام مؤثري در صنعت خودروي ايران است، اظهار كرد: همكاري خودروسازان ايران با خودروسازان جهان، مي تواند مزايايي همچون انتقال تكنولوژي، ارتقای كيفيت، تنوع در محصولات تولیدی و بازاريآبي و صادرات را براي این صنعت در بر داشته باشد.
به گزارش شهرداری نیوز:يك كارشناس صنعت خودرو با اعلام اين كه صنعت خودروي ايران بايد با نوآوري در چرخه توليد بتواند به عرصه هاي جهاني ورود كند، گفت: در صورت توسعه همه جانبه خودروسازي داخلي، خودروسازان بزرگ جهان خواهان مشاركت و سرمايه‌گذاري در صنعت خودروي ايران خواهند شد.
يادداشت
جناب آقای دکتر سرهنگ عین اله جهانی، معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا؛ اکنون که مسیر کاری شما در امتداد حوزه ترافیک پلیس راهور قرار دارد و باید سنگر را به دیگران بسپارید، لازم می دانیم از زحمات بی دریغ و متواضعانه شما و همچنین همکاری بسیار عالی با اصحاب رسانه طی بیش از 35 سال خدمت خالصانه و متعهدانه شما تشکر نماییم.
به گزارش تهرانی نیوز؛، مصرف بی رویه انرژی در کشور اگرچه بسیار نگران کننده است، اما این مانع آن نیست که تامین سوخت پایدار شهروندان دچار چالش شود و آنان با وجود رشد مصرف بنزین، نوروز آرامی را به جهت تامین پایدار پشت سر نگذارند.
به گزارش شهرداری نیوز، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در خصوص واگذاری سهام فروشگاه‌ زنجیره‌ای شهروند و مجموعه شهر آفتاب به بانک شهر گفت: فلسفه اصلی واگذاری شهروند، توسعه برند شهروند در استان‌ها و شهرستان‌ها است و دلیل اینکه بانک شهر برای خرید سهام انتخاب شد این است که در بخش حقیقی و حقوقی کسی اعلام آمادگی نکرد.
به گزارش شهرداری نیوز، درپي انتشار خبر بازداشت مديرمسوول سايت معماري نيوز و نسبت دادن آن به شهردار تهران كانال تلگرامي سخنگوي شهرداري تهران ضمن تكذيب اين انتساب، نكاتي را مطرح كرده است.