جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فردا مراسم تحویل زمین به یکی از کارگزاری‌های نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت؛ همچنین به زودی تصمیم داریم علاوه بر شهرهای قبلی در پیشوا و قرچک نیز به صورت خودمالک، زمین در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار دهیم تا اقدام به ساخت مسکن کنند.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، رئیس علوم پزشکی گیلان از آمادگی افتتاح ۲۷ طرح سلامت‌محور گیلان در هفته دولت سال جاری خبر داد و گفت: پروژه‌های عمرانی سلامت‌محور در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید جدی گرفته شوند.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،عضو شورای شهر کرج بااشاره به پروژه‌های عظیم مدیریت شهری و لزوم تسریع در روند اجرای آن‌ها، گفت: در این راستا پل b0 (حصار) و پل b20 (باغستان) در آستانه برگزاری مناقصه است که امیدواریم سریع تر به نتیجه برسد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از مقدمات اجرای ۳۵ پروژه مسکونی و ۵ پروژه خدماتی در محله نفرآباد در منطقه ۲۰ خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت گود برج میلاد توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در پی هشدارهای اخیر سازمان هواشناسی مبنی بر بارش‌های رگباری و احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌ها در برخی استانها، بر اتخاد تمهیدات لازم برای پیشگیری از وقوع سیلاب و آبگرفتگی در مناطق مستعد شهری و روستایی توسط شهرداری ها و دهیاری ها تاکید کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از منع فعالیت های ورزشی و خودداری از تردد در فضای باز برای دوشنبه (۳ مرداد) به ویژه برای گروه های حساس، سالمندان، بیماران قلبی، عروقی، ریوی و تنفسی و کودکان خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، آیین افتتاح و بهره‌برداری از پنج پروژه بزرگراهی به طول ۵۲ کیلومتر در استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، فرماندار کاشان گفت: ۱۳۰ میلیارد تومان به جاده برزک - کاشان به منظور دو بانده شدن این محور مواصلاتی اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از امضای دو تفاهم‌نامه مهم همکاری برای ساخت مسکن طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، علیرضا نادعلی، رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران در گفتگویی بیان کرده است که شهرداری با پیشنهاد چین دیوار در اطراف محوطه تئاترشهر مخالفت کرده است.

به گزارش گروه عمران شهری هرانی نیوز، ابرسازه حجمی «ضریح قلب» در میدان الغدیر نصب شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جریان سفر مقام عالی استان به بخش سرو از روکش آسفالت ۵۶ کیلومتر راه اصلی و روستایی در بخش سرو خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز شهردار منطقه یک گفت: عملیات عمرانی ساخت رفیوژ میانی خیابان باهنر حدفاصل میدان قدس تا میدان نیاوران در یک فصل کاری به پایان می‌رسد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شورای شهر تهران، ساخت شهربازی ایمن و در شان پایتخت را دغدغه مدیران شهری تهران دانست و گفت: این موضوع به‌صورت مطالبه از سوی اعضای شورای شهر تهران دنبال می‌شود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، استاندار تهران درباره آخرین وضعیت کانال آب عباس‌آباد که باعث مرگ کودکان می‌شد، گفت: باتوجه به تامین مالی ۲۰ میلیارد تومانی به عنوان سهم فرمانداری ری برای ایمن سازی این کانال، فرایند اجرایی این ایمن سازی آغاز شده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، بنا بر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، حذف متقاضیان نهضت ملی مسکن بدون دلیل موجه قابل قبول نیست و در صورتی که اشتباها برخی افراد حذف شوند با کارگزار مربوطه برخورد می‌شود.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون عمرانی شهرداری منطقه یک در مورد طرح ساماندهی میدان تجریش توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیگیری اقدامات اجرایی به منظور احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید یارجانی (نواب) با بزرگراه شهید تندگویان خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ابلاغ دستورالعمل تشکیل کارگروه‌های استانی پایش ساختمان‌های ناایمن شهری خبر داد و گفت: در وزارت کشور برای رفع مشکلات معیشتی آتش نشانان پیگیری‌ها انجام شده است.