جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیرگروه مقاوم سازی پل ها و ابنیه بزرگراهی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران با بیان آنکه پل های شهر تهران در ۳ نوبت توسط کارشناسان مناطق ۲۲گانه بازدید شده است، از ثبت نرم افزاری اطلاعات مربوطه خبر داد.

به گزارش گروه اخبار مناطق22گانه تهرانی نیوز،سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از مقدمات اجرای ۳۵ پروژه مسکونی و ۵ پروژه خدماتی در محله نفرآباد در منطقه ۲۰ خبر داد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۶ از انجام عملیات بتن ریزی الیافی در برخی ایستگاه‌های BRT قلب پایتخت خبر داد.

به گزارش گره اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران را اعلام کرد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 15 از تملک 4 ملک مهم در بازگشایی کندروی پروژه بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۴ در تشریح روند کمک رسانی شهرداری تهران در مناطق سیل زده فیروزکوه گفت: با دستور شهردار تهران، منطقه ۱۴ به عنوان معین فیروزکوه تعیین شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، کمترین میزان زباله و پسماند خانگی روزانه در بین مناطق ۲۲گانه تهران با رقم ۱۲۰ تُن در منطقه ۹ تولید می‌شود.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،به منظور افزایش ایمنی شهروندان در هنگام رفت و آمد، عملیات ایمن سازی گذرگاه های عابر پیاده در منطقه ۱۳ آغاز شد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، حوادث ناشی از انحراف وسایل نقلیه در منطقه۲ با وجود داشتن بیشترین شبکه بزرگراهی کاهش می‌یابد.

به گزارش گروه اخبار مناطق22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۴ از تامین روشنایی زیر گذر شهید محلاتی در بزرگراه امام علی(ع) به منظور افزایش ضریب ایمنی و امنیت و رضایت مندی شهروندان منطقه۱۴ خبرداد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸ با همراهی مدیران ارشد شهری منطقه از روند پیشرفت پروژه ساخت زیرگذر چهارراه قهوه‌خانه بازدید کرد و خبر تازه‌ای را به اهالی این محله در جنوب غرب تهران داد.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲گفت: به منظور ارتقای ایمنی تردد در معابر شهری و بزرگراهی، عملیات تعمیر و نگهداری گاردریل بزرگراه‌ها اجرا شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهرداری منطقه ۱۵ درباره حادثه روز گذشته سقوط مرگبار کودکی در فضای سبز سه راه افسریه توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سخنگوی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: ۱۹ هکتار ار اراضی ساصد​ در این منطقه، تقاطع خیابان پیروزی و بزرگراه امام علی آزاد سازی و به فضای سبز تبدیل می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۵ با اشاره به رونمایی از طرح ماکت این باغ در نمایشگاه دستاورد‌های مدیریت شهری گفت: این باغ با عنوان گلاریس در محوطه باغ قدیمی باهنر، طراحی شده است که با نماد‌های هنر معماری ایرانی و با جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، نخستین جشنواره تابستانی «با بازی» با اجرای بازی‌های بومی و ورزشی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در بوستان‌های منتخب شهر برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، سومین جلسه کمیته مشترک صیانت از حریم مناطق ۵ و ۲۲ با حضور فرماندار تهران و شهرداران مناطق ۵ و ۲۲ و دادستان ناحیه ۵ تهران برگزار و در این جلسه بر عزم جدی مدیریت شهری و دستگاه قضایی در برخورد با تخلفات ساخت و ساز در مراد آباد تاکید شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز جاری (دوشنبه) فعال هستند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۰ گفت: درباره ادامه یادگار امام(ره) در شاخه جنوب شرقی، نتیجه این شد که عرض معبر حدود ۳۰ متر باشد و مشاور نیز کار ترافیکی و مطالعات شهرسازی آن را انجام داده و این محور به طول حدودا ۲ کیلومتر در انتهای خیابان رنجبر نرسیده به خیابان قزوین به اتمام می‌رسد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهرداری منطقه۱۱ در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»، موفقیت‌ها و ظرفیت‌های جوانان خلاق این منطقه را به تصویر می‌کشد.