جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح «الگوی خدمت» در مناطق تهران، گفت: مناطق موظف هستند طبق برنامه ریزی های پیش بینی شده این طرح را اجرا و گزارشات خود را به معاونت ارائه دهند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۰ از بهره‌برداری ۲۱۰ پروژه عمرانی و خدماتی در سطح منطقه ۱۰ تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۹ از بهره‌برداری جاده روستای دانگه و امامزاده سه برادران در منطقه ۱۹ خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۹ از فرصت ۳ ماهه به پاساژ کوه برای اخذ تاییده های ایمنی خبر داد.‌

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۱ تهران از توافقات تازه با مرکز بهداشت جنوب برای برخورد جدی با اغذیه‌فروشی‌های سیار و چرخی که به صورت غیرمجاز و غیربهداشتی به فعالیت مشغولند، خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، ماجرای مرحله دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی پایتخت تحت نظارت سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی و با همکاری مناطق ۲۲ گانه کلانشهر تهران آغاز شد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و مقابله با بحران‌های ناشی از آن، اداره مسیل‌ها و قنوات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه۱۳ نسبت به لایروبی مکانیزه مسیل سرخه‌حصار اقدام کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،طی جلسه‌ای با حضور شهردار تهران و اعضای کمیسیون ماده ۵، توافق دوشان‌تپه به تصویب رسید که حاصل آن تامین سرانه‌های خدماتی و کاهش ترافیک در محدوده شرق تهران خواهد بود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۵ از رفع آخرین معارض ملکی آزادراه شهید شوشتری در این منطقه تا هفته آتی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۵ از رفع آخرین معارض ملکی آزادراه شهید شوشتری در این منطقه تا هفته آتی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران به همراه مدیرعامل صندوق توسعه، احیاء و بهره برداری اماکن تاریخی و سرپرست معاونت بافت و بناهای تاریخی اداره کل معماری و ساختمان در بازدید از بناهای واجد ارزش تحت تملک شهرداری تهران واقع در منطقه ۱۲، به بررسی وضعیت این بناها به منظور احیاء و بهره برداری مناسب از آن ها پرداختند.

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به فعالیت ۱۵ بازار میوه و تره بار در سطح این منطقه بر لزوم توسعه بیشتر این بازارها در محلات این منطقه تاکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران از افزایش پنج برابری بودجه مناطق ۲۲‌گانه شهر تهران در دوره ششم مدیریت شهری خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردارمنطقه ۱۵ از آسفالت‌ریزی ۱۰۱ هزار تنی در سطح این منطقه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهرداری منطقه ۱۳ تهران در واکنش به انتشار برخی اخبار در مورد قطع درختان و ساخت و ساز در محدوده پارک جنگلی سرخ‌حصار این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۷ با اشاره به افتتاح ورودی دوم ایستگاه سهروردی در آینده نزدیک، گفت: اجرای پروژه زیرگذر میدان سپاه یکی دیگر از پروژه‌های مهم منطقه است که در دستور کار قرار گرفته و انتظار می‌رود با افتتاح آن روان سازی بار ترافیکی و تسهیل تردد شهروندان منطقه را شاهد باشیم.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بیش از دو سال از ایجاد قرارگاه مسکن در تهران می‌گذرد، قرارگاهی که قرار بود موجب جهش تولید در امر مسکن سازی بویژه ساخت مسکن‌های «استطاعت پذیر» در پایتخت شود و حالا بعد از دو سال بررسی عملکرد این قرارگاه، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از خروجی اقدامات قرارگاه در تهران می‌گوید.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، دومین هم‌اندیشی شهرداران مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در سال ۱۴۰۳ با حضور عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری و لطف‌الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران به میزبانی معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۳تهران ضمن تشریح رویکرد و برنامه‌های این منطقه در سال جاری، از بوستان جنگلی سرخه‌حصار و پایانه شرق تهران به عنوان فرصت‌های آینده شرق تهران نام برد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، در بازدید خبرنگاران از روند پروژه‌های سازمان عمران مناطق شهرداری تهران در منطقه ۱۲ بر افتتاح مجموعه ورزشی امامزاده یحیی تا دهه فجر و تغییر چهره سبزه‌ میدان و نمایان شدن سردر میراثی بازار بزرگ تهران تأکید شد.