جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با توجه به بارش باران و برف و وزش باد در پایتخت هم اکنون میانگین کیفیت هوا با میانگین ۹۹ در ۱۷ ایستگاه شرایط قابل قبول است و تنها یک ایستگاه وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس دارند همچنین مانند سه روز گذشته اطلاعاتی از ایستگاه‌های متعلق به سازمان محیط زیست جز یک ایستگاه منتشر نشده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار با تأکید بر اینکه یکی از برنامه‌های تحولی، اجرای زنجیره تأمین میادین است، گفت: زمینه‌سازی برای اجرای این زنجیره از چندین ماه پیش آغاز شده و منتظر برخی همکاری‌ها از سوی شورا برای آغاز آن هستیم.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهرداری منطقه ۵ درباره جابجایی چندین اصله درخت در جنت آباد مرکزی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه۹ از آماده سازی محور خیابان آزادی به عنوان مسیر اصلی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران به همراه معاونان حمل و نقل و ترافیک شهرداری‌های مناطق ۲۲ گانه از کارخانه سازنده تجهیزات ترافیکی دیدن کردند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۳ از استقرار گرمخانه سیار در میدان امام حسین (ع) همزمان با ایام سرد سال خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۳ از استقرار گرمخانه سیار در میدان امام حسین (ع) همزمان با ایام سرد سال خبر داد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸ پایتخت بر اساس ضوابط شهرسازی، بیش از ۲۳ هزار متر مربع از ابنیه اعیانی غیرمجاز واقع در اراضی زراعی را تخریب و به حالت اولیه بازگرداند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیر مرکز کنترل ترافیک تهران از مناسب سازی چراغ های راهنمایی و رانندگی پایتخت برای نابینایان خبر داد و گفت: ۱۶ تقاطع پایتخت به سیستم آلارم صوتی برای نابینایان تجهیز شده است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ اعلام کرد: به دلیل تخلفات عدیده ساختمانی، ساختمان متعلق به یک شرکت فرآورده‌های غذایی پلمب شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۷ گفت: توافقات برای تملک باغ پیراپزشکی با بنیاد تعاون ارتش انجام شده و این باغ به زودی به تملک شهرداری در خواهد آمد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: در راستای ارتقاء کیفیت محصولات قابل عرضه در میادین میوه و تره‌بار پایتخت، تعداد ۷۰ بازار از دنباله بازارهای تره‌بار خارج شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۶ با اشاره به اینکه مجموعه سهند قدیمی خاستگاه بسیاری از پیشکسوتان فوتبال بوده و میراث محله خزانه محسوب می شود، گفت: نونواری این زمین فوتبال یکی از دغدغه های جدی فوتبال دوستان اهالی این محله است که پس از ۵ سال تعطیلی مجدد فعالیت خود را آغاز می‌کند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۰ از پایش ایمنی ساختمان‌های بلند مرتبه با هدف رفع خطر و پایدارسازی این ساختمان‌ها خبر داد و تاکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت ساختمان نا ایمن در منطقه ۱۰ تخربب شده‌اند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸ پایتخت از استیفای حقوق شهر تهران و بازگشت پاساژ ۱۰ طبقه به مدیریت شهری خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۷ اعلام کرد که راه اندازی موزه علنی دانشگاه خوارزمی و تبدیل این دانشگاه به مرکز گردشگری علمی در حال بررسی است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران خواستار تعیین تکلیف هلی پدها در ساختمان های بلندمرتبه، توسط نهادهای مربوطه شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه۹ از آغاز طراحی و ساخت پلی کلینیک تخصصی در غرب پایتخت، طی یک دوره زمانی کوتاه به منظور حفظ و ارتقاء ایمنی شهروندان خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۲۱ گفت: به زودی مراسم کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین بوستان بانوان در غرب تهران و منطقه ۲۱ با حضور مدیران ارشد شهری پایتخت برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، همزمان با روزهای برفی پایتخت، سازمان ورزش شهرداری تهران نخستین جشنواره خانوادگی بازی های زمستانی را در ۴ نقطه تهران برگزار می کند.