جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از تأمین ۳۰ میلیون متر مکعب پساب از طریق تصفیه خانه‌های بزرگ مقیاس شرکت آب و فاضلاب در جنوب شهر تهران و انتقال آن به مناطق ۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۱ تا پایان سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸ پایتخت از ماه ها تلاش نتیجه بخش و کارسازی کارکنان شهرداری منطقه برای بازگرداندن مالکیت یکی از اراضی مرغوب به بیت المال به ارزش ۳۰ هزار میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،معاون امور هماهنگی و مناطق شهرداری تهران از اجرای طرح « تحولی بیست‌گانه» در معاونت امور هماهنگی و مناطق شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۹ تهران از بهره‌برداری ۱۱۰ پروژه شهری در این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران از اتمام بررسی بودجه و اعتبارات پیشنهادی سال ۱۴۰۳ مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با رویکرد تکمیل پروژه‌های نیمه تمام پایتخت و انجام اقدامات اولویت‌دار خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران جزئیات مصوبات ستاد مدیریت بارش در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران را تشریح کرد و گفت: تاکنون ۸۰۰ نقطه آبگیر و حادثه خیز پایتخت شناسایی شده و حدود ۸۰ درصد رفع نقص شده و به مرور نیز مابقی نقاط رفع خطر خواهد شد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران با اشاره به اینکه محدوده ۴۰۰ متری از باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) که در دوره قبلی مدیریت شهری به بهره برداری رسیده بود نیازمند بازنگری است، گفت: این پروژه تا پایان سال جاری به پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی می‌رسد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران در پنجمین شورای مدیران املاک مناطق ۲۲ گانه بر لزوم حل و فصل مشکلات تملکی و تامین منابع غیر نقد پروژه های قابل بهره برداری در تاریخ ۲۲ بهمن ماه تأکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۶ از احداث بوستان آرمان و پارکینگ زیر سطحی برای حل مشکلات محله جوادیه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۹ از رفع تصرف ۱۷ مورد ساخت و ساز غیرمجاز چهار دیواری و سوله در ناحیه سه این منطقه با اخذ دستور قضایی خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۵ از شناسایی ۳۷ خانه دودی و پلمب ۲۵ خانه دودی در نواحی ۱ و ۲ و استمرار اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر از سطح منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۷ از احداث سه میدان میوه و تره بار جدید در سطح منطقه ۱۷ تا پایان سال آینده خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۲ از اجرای طراحی جدید ایستگاه اتوبوس منطبق با بافت میراثی این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، معاون هماهنگی و امور مناطق شهر تهران بر ضرورت احصاء و پیگیری مشکلات توسط کارشناسان متخصص حوزه‌های مختلف در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تأکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، رئیس اداره ارزیابی و استاندارد اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تهیه شاخص‌های یکپارچه پایش اهداف محیط زیستی در شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۰ از بهره برداری مجدد مجموعه ورزشی شهدای آزادی در منطقه ۱۰ پس از سال ها عدم فعالیت خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه یک تهران از بررسی طرح نوسازی «محله جماران» در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران در نخستین نشست ستاد مدیریت بارش پایتخت بر لزوم آمادگی بیش از پیش اعضای این ستاد برای مدیریت و کنترل بارش‌های پیش‌بینی شده تأکید کرد و گفت: ضروری است همه مناطق نسبت به پایش دقیق امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری منطقه خود اقدام کرده و نواقص احتمالی تجهیزات ترافیکی را در اسرع وقت به ستاد مدیریت بارش اعلام کنند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، چهل و هفتمین جلسه شورای هماهنگی معاونان حمل و نقل و ترافیک مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به میزبانی شهرداری منطقه ۷ برگزار شد و نصرالله آبادیان، شهردار این منطقه، گزارشی از مطالعات طرح TOD (توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی) در منطقه ۷ و اجرای این طرح در خیابان شهید بهشتی ارائه کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از اجرای ساماندهی معتادان متجاهر در بوستان های محلات جنوبی پایتخت خبر داد و گفت: این اقدام در قالب طرح ساماندهی معتادان متجاهر در ۱۳۶ کلونی آسیب زا شناسایی شده شهر تهران مورد اجرا قرار گرفت.