جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا به برخی خبرسازی‌ها پیرامون بخشودگی یا تخفیف در جرائم رانندگی واکنش نشان داده و آن را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون پیشین اجتماعی و آموزش و فرهنگ سازی ترافیک پلیس راهور ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار و تقدیر از آنان در تمامی دوره عملیات خود صحبت های خود را شروع کردند .

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه پلیس راهور در سال گذشته بیش از ۷۰ میلیون خدمت به مردم ارائه کرده است، گفت: افزون بر نیمی از خدمات انتظامی که در کشور ارائه می شود مربوط به پلیس راهور است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز ، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش باران و کاهش دید در ارتفاعات استان، گفت: باتوجه به شرایط جاده‌ها تاکید بر پرهیز از توقف و ترددهای غیرضروری در جاده‌های شمال است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه استان البرز گفت: با توجه به تعطیلی چند روز آینده طرح ویژه ترافیکی در جاده‌های این استان به اجرا درآمده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور پایتخت، آخرین وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی را تشریح کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، با پیشنهاد فرمانده کل انتظامی و با تصویب فرمانده معظم کل قوا، معاون اجرایی پلیس راهور و رئیس پلیس ترافیک شهری راهور فراجا به درجه سرتیپ دومی نائل گردیدند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه‌سنگین است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، طرح تشدید برخورد با تخلفات پنهان و مخدوش کردن پلاک در سطح معابر پایتخت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، ، سرهنگ حسن زاده به عنوان سرپرست جدید معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور منصوب شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام ۸ معبر دارای بیشترین حجم ترافیک صبحگاهی در اولین شنبه مرداد ماه، از افزایش حجم ترافیک در تمامی معابر پایتخت خبرداد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پرترافیک‌ترین معابر امروز پایتخت را اعلام کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه برخی افراد برای دور دور کردن خودرو اجاه می‌کنند، گفت: سطح خودروی افرادی که در برخی خیابان‌ها دور دور می کنند، پایین آمده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رییس پلیس راه مازندران: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز به مدت ۴ روز در جاده‌های استان اعمال می‌شود.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس سنگین است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، در حال حاضر بار ترافیکی در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) به صورت روان است و در محورهای شمالی مداخلات جوی نیز وجود ندارد. در آزادراه قزوین–کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محور شهریار–تهران در برخی از مقاطع نیز شاهد بار ترافیکی سنگین هستیم.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس سنگین است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک عادی و روان در محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۴ هزار و ۴۰۶ وسیله نقلیه از پایتخت خارج شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، یک کارشناس ارشد ایمنی راه و ترافیک راهکارهایی را برای کاهش تصادفات رانندگی مرتبط با وسایل نقلیه سنگین ارائه کرد.