جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری طرح استقبال از بهار با شعار "بهار جانها" در پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از شن پاشی در معابر پایتخت خبر داد و گفت: این اقدام از روز گذشته انجام شده تا باتوجه به کاهش دما و بارش برف، شهروندان با یخ زدگی معابر مواجه نشوند.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت ۲۴ ساعته گرمخانه های شهرداری تهران در روزهای سرد پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، شهردار چالوس گفت: در ۹ ماه سال جاری،۱۹۰ هزار متر مربع از معابر شهری چالوس با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال آسفالت شد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، سخنگوی شهرداری تهران دلیل عدم حضور شهردار تهران در افتتاحیه های شنبه‌های امید و افتخار طی دو هفته اخیر را حضور زاکانی در جلسه هیات دولت برای بررسی بودجه سال آینده عنوان کرد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، در بیانیه نخستین جلسه مدیران عامل سازمان های نوسازی و بهسازی کلانشهرهای کشور به وجود ۱۶۶ هزار و ۵۰۰ هکتار بافت فرسوده در کشور تاکید شد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران عنوان کرد که تحقق شعار تهران کلانشهر الگوی جهان اسلام، چشم انداز مورد نظر برای برنامه چهارم توسعه شهر تهران است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران بر لزوم انجام معاینه فنی دوره ای برای کاهش آلودگی هوا تاکید کرد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور گفت: بیشترین مراجعه به مراکز معاینه فنی خودروهای سبک کشور براساس اطلاعات ثبت شده در سامانه سیمفا طی شش ماهه نخست سال جاری مربوط به استان‌های تهران، خراسان‌رضوی و اصفهان بوده است.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی چهارمحال وبختیاری گفت: ۵۳ نقطه حادثه خیزدرون شهری در حال اصلاح هندسی است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: استان زنجان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن پیشروترین استان بوده و اولین کلیدها در این استان به متقاضیان داده خواهد شد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، ۱۰ دستاورد سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با حضور رئیس شورای شهر تهران و شهردار تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه اخبار کلا شهرها تهرانی نیوز، شورای اسلامی الوند با لایحه ارسالی شهرداری این شهر مبنی بر ضرورت احداث کمربندی شمالی مخالفت کرد.

به گزارش اخبار کلان شهر تهرانی نیوز، پنج پروژه توسعه و نگهداشت شبکه اصلی مدیریت آب‌های سطحی در حوزه آبریز در سطح شهر تهران با حضور شهردار تهران و نایب رئیس شورا و اعضای شورای شهر تهران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در راستای پیشگیری از سوانح ترافیکی ، حفاظ ایمنی بر روی وسایل نقلیه کامیون و کامیونت نصب می شود.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،شهردار بندرعباس گفت: افزود: درحال حاضر دو دستگاه اتوبوس از این ۲۴ دستگاه به ناوگان اتوبوسرانی شهر بندرعباس واگذار شده است، مابقی اتوبوس ها نیز تا پایان سال جاری به ناوگان افزوده می شود.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی سمنان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته با حضور در مدارس، قوانین راهنمایی و رانندگی را به دانش آموزان آموزش می دهند.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: با توجه ویژه استاندار محترم و با پیگیری‌های انجام شده، تعداد دوربین‌های نظارت و کنترل ترافیک در شهرکرد افزایش می‌یابد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در خاتمه نشست شهرداران کلانشهرها با رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگاه مثبت دکتر قالیباف به رفع مشکلات شهرداری‌ها در همکاری مستمر با دولت و مدیریت شهری، تاکید کرد: تلاش می کنیم زمینه تقویت بنیه مدیریت شهری در قوانین بودجه سنواتی و برنامه هفتم را با همفکری مجلس فراهم کنیم.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیر حوزه طرح‌های شرکت ساخت و توسعه زیرساخت جاده‌ای گفت‌: پیمانکار پروژه فعال است و پیش‌بینی ما این بوده تا پایان سال بخشی از مسیر تاکام به سمت گلورد چهارخطه خواهد شد.