جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرنی نیوز، بعد از وقوع سیل در یزد و ایجاد محدودیت‌های ترافیکی در شهر، سه راه تعاون از سمت بلوار امیرکبیر به طرف بلوار دانشجو مسدود شد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز،آئین تجلیل ازاصحاب رسانه و مطبوعات محلی مرودشت با حضور رئیس پلیس راهور ومعاون فرهنگی واجتماعی در دفتر رئیس پلیس راهوراین فرماندهی برگزار شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیر منطقه هشت شهرداری قم از انجام اقدامات اولیه برای احداث پارکینگ‌های عمومی در سطح پردیسان قم خبرداد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آموزش ایمنی و فرهنگ ترافیکی به ۶ هزار نفر از دانش آموزان مدارس حاشیه راههای استان در چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، نائب رئیس شورای شهر شیراز از تدوین برنامه ۵ ساله اهداف کمی و کیفی شهرداری این کلانشهر در حوزه حمل و نقل خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در بعدازظهر امروز (پانزدهم مردادماه) به مناسبت اجتماع بزرگ «عاشوراییان کرمانشاه» در این شهر خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از محدودیتهای ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف دو خودرو شوتی حامل کالای قاچاق در محور بندر گناوه خبر داد و گفت: از این خودروها بیش از پنج میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرهای تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور گیلان از بیشترین بار ترافیکی شهری استان در شهر رشت، به دلیل وجود بافت فرسوده و نیاز به تغییرات اساسی در بافت شهری خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: افزایش ظرفیت ورودی خودرو در کنار جداسازی مسیر خودروهای ورودی به پارکینگ زائر در دستور کار شهرداری قرار دارد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، با آغاز ماه محرم، پلیس راهور سیستان و بلوچستان تمهیدات ترافیکی اتخاذ کرده است.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت با مسعود عباس نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رامین نیک‌رفتار : در هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز لایحه ۲ فوریتی شهردار تبریز مبنی بر تجویز اخذ اوراق مشارکت ۲۲‌هزار‌میلیارد ریالی برای تکمیل قطار شهری و توسعه ناوگان حمل‌ونقل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با آرای قاطع اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به تصویب رسید.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز به عنوان یکی از شاخص های مهم رشد و توسعه شهری این کلانشهر در ماه های اخیر و در راستای پاسخگویی به نیاز شهروندان مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفته و با شتاب بیشتری مسیر توسعه را می پیماید.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومیرئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از نظارت و کنترل ۶ هزار ناوگان حمل و نقل عمومی در سه ماه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری دوگنبدان گفت:۲ دستگاه اتوبوس حمل و نقل عمومی این شهر بازسازی و ۱۲ دستگاه تاکسی نیز نوسازی شده است.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها هرانی نیوز، رئيس پليس راه استان اصفهان گفت: یکنواختگی راه از جمله عوامل بروز خستگی و خواب آلودگی در رانندگی به شمار می رود.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور استان فارس بر ضرورت استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد در ایجاد و توسعه فرهنگ ترافیک تأکید کرد.

به گزارش گروه اخبار کلانشهرها تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی کلانشهر مشهد، از غیرفعال شدن ۳۸ معبر الیت از مدیریت پارکینگ‌های حاشیه‌ای سطح شهر خبر داد و بر ضرورت هوشمندسازی مدیریت پارکینگ‌ها تأکید کرد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،معاون فرماندهی و عملیات فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: وقوع تصادفات در این جزیره طی سه ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد کاهش داشته است.