جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، دبیر مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور از پیگیری مطالبات شهرداری‌ها از دولت خبر داد و گفت: سایت مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور با هدف اطلاع‌رسانی روشن و دقیق کار خود را آغاز کرده است.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، شهردار بجنورد از چراغ دار کردن دومین میدان بجنورد خبر داد و گفت: با توجه به اینکه ترافیک در میدان خرمشهر در ساعات اوج به ویژه عصر‌ها بسیار پرحجم و سنگین می‌شود، در این میدان چراغ راهنمایی هوشمند نصب می‌شود .

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: کوتاهی دستگاهها در اجرای مصوبات شورای ترافیک قابل قبول نیست.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، فارس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از آمادگی سیستم‌های حمل و نقل جاده‌ای این استان برای پشتیبانی و ارائه خدمات به زائران اربعین خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مسئول مبارزه با بیماری‌های غیر واگیر مرکز بهداشت شهدای والفجر،شیراز گفت: پویش پیشگیری از حوادث ترافیکی از نیمه مرداد شروع شده است و تا پایان مهر در شیراز ادامه دارد.

به گزارش اخبار کلان شهر تهرانی نیوز، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: بیش از چهار هزار نفر از ۱۲ کلانشهر ایران در حماسه بزرگ پیاده‌روی اربعین، به زائران خدمات‌رسانی خواهند کرد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، فرمانده انتظامی جزیره کیش از نصب ۶۲ دوربین ثبت تخلفات رانندگی در سه مرحله برای ارتقا فرهنگ ترافیکی و جلوگیری از ناهنجاری‌های حمل و نقل خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرنی نیوز، بعد از وقوع سیل در یزد و ایجاد محدودیت‌های ترافیکی در شهر، سه راه تعاون از سمت بلوار امیرکبیر به طرف بلوار دانشجو مسدود شد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز،آئین تجلیل ازاصحاب رسانه و مطبوعات محلی مرودشت با حضور رئیس پلیس راهور ومعاون فرهنگی واجتماعی در دفتر رئیس پلیس راهوراین فرماندهی برگزار شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیر منطقه هشت شهرداری قم از انجام اقدامات اولیه برای احداث پارکینگ‌های عمومی در سطح پردیسان قم خبرداد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آموزش ایمنی و فرهنگ ترافیکی به ۶ هزار نفر از دانش آموزان مدارس حاشیه راههای استان در چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، نائب رئیس شورای شهر شیراز از تدوین برنامه ۵ ساله اهداف کمی و کیفی شهرداری این کلانشهر در حوزه حمل و نقل خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در بعدازظهر امروز (پانزدهم مردادماه) به مناسبت اجتماع بزرگ «عاشوراییان کرمانشاه» در این شهر خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از محدودیتهای ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف دو خودرو شوتی حامل کالای قاچاق در محور بندر گناوه خبر داد و گفت: از این خودروها بیش از پنج میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرهای تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور گیلان از بیشترین بار ترافیکی شهری استان در شهر رشت، به دلیل وجود بافت فرسوده و نیاز به تغییرات اساسی در بافت شهری خبر داد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: افزایش ظرفیت ورودی خودرو در کنار جداسازی مسیر خودروهای ورودی به پارکینگ زائر در دستور کار شهرداری قرار دارد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، با آغاز ماه محرم، پلیس راهور سیستان و بلوچستان تمهیدات ترافیکی اتخاذ کرده است.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، سید مجتبی خدمت بین دانا سرپرست شهرداری رشت با مسعود عباس نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گروه اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رامین نیک‌رفتار : در هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز لایحه ۲ فوریتی شهردار تبریز مبنی بر تجویز اخذ اوراق مشارکت ۲۲‌هزار‌میلیارد ریالی برای تکمیل قطار شهری و توسعه ناوگان حمل‌ونقل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با آرای قاطع اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به تصویب رسید.