جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، صبح امروز از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس جدید در شهر تهران رونمایی شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی فوتبال بین تیم‌های ملی ایران و ازبکستان، خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: براساس برنامه‌ریزی ها ۵۵ هزار تاکسی و ۱۰ هزار ون برقی وارد ناوگان می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل متروی تهران در مورد جزئیات ساخت خط ۱۱ متروی تهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: خط ۱۱ متروی تهران دارای ۲۱ ایستگاه است که از این تعداد، ۵ ایستگاه آن به صورت تبادلی با سایر خطوط متروی تهران و ۳ ایستگاه به صورت تبادلی با خطوط راه‌آهن سراسری اتصال دارد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: از امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ متروی تهران یک ساعت زودتر کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت سی و پنجمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و به منظور ارائه خدمات مناسب به زائران و شرکت‌کنندگان در مراسم ارتحال، متروی تهران از شامگاه ۱۳ خرداد تا پایان مراسم در روز ۱۴ خرداد، خدمات‌رسانی ویژه‌ای را ارائه خواهد کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات حمل و نقلی ناوگان این شرکت در آخرین و مهمترین بازی لیگ برتر فوتبال ایران بین تیم‌های پرسپولیس و مس رفسنجان، خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آماده‌باش اتوبوسرانی برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام‌خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، یکی از شاخص های ارزیابی سیستم «مدیریت ارزش» در پروژه‌های عمرانی، انجام امور و پیشرفت عملیات اجرایی با کمترین میزان خسارات و سوانح جرحی یا فوتی است؛ احراز استانداردهای مرتبط با این امر خصوصاً در طرحهای تونلی و زیرزمینی، البته ملاحظات سختگیرانه تر و مراقبت‌های فنی بیشتری را طلب می‌کند و خوشبختانه شرکت متروی تهران طی سالیان اخیر، روند مثبتی در فرآیند پیاده سازی سیستم سلامت، ایمنی و محیط زیست در پروژه‌های خود طی کرده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ایمنی و مهندسی عملیات شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از برگزاری مانور خاموشی در خطوط هفت‌گانه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از معرفی 4 برند خودروی برقی مناسب تاکسیرانی برای شماره گذاری به پلیس راهور خبر داد و نوع خودروهای تصویب شده را اعلام کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از تأیید مشخصات فنی ۴ خودروی برقی و صدور مجوز پلاک تاکسی از سوی وزارت کشور خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از تحول در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و ون در دولت شهید آیت الله رئیسی خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: در مجموع رفت و برگشت، یک میلیون و ۵۸۵ هزار و ۳۲۳ نفر از شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید و همراهانش، از طریق خطوط هفت‌گانه متروی تهران جابه‌جا شدند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران درباره اختلال به وجود آمده در خط ۵ متروی تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان گفت: در ساعت ۶:۴۰ دقیقه صبح در اثر قطع برق مسیر جنوبی خط ۵ حد فاصل ایستگاه اتمسفر تا تهران، حرکت قطارها در این خط دچار اختلال شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط ۵، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبرو است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در حال حاضر سرویس‌دهی خط ۵ متروی تهران از ایستگاه ارم سبز به سمت ایستگاه گلشهر ازسرگرفته شده است.

به گزارش حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت: ثبت نام والدین جهت دریافت خدمات سرویس مدرسه در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از اول خرداد سال جاری آغاز می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از سرویس‌دهی ویژه مترو به شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه اعلاک کرد که قطعی برق روشنایی عادی در ایستگاه میرزای شیرازی که دقایقی باعث تاریکی نسبی بخش سالن فروش بلیت شده بود، برطرف شد.