جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزار گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهر تهران از جزئیات تمهیدات سازمان پایانه‌ها برای پوشش سفر زائرین اربعین خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، روز شنبه ۲۹ مردادماه ۱۴۰۱ پایانه مترویی اکباتان به عنوان بزرگترین پایانه زیرزمینی قطارهای شهری در کشور با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، جهت بهبود وضعیت سیستم تهویه قطارهای خط ۵، فیلترهای تهویه واگن‌های دوطبقه این خط نظافت و شستشو شدند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت مترو تهران بر لزوم بازنگری در فرآیند طراحی و ساخت خطوط جدید شبکه متروی تهران تاکید کرد و از مشاوران و دست اندرکاران طراحی و ساخت مسیر و ایستگاه های خطوط جدید خواست تا با ارائه ایده های نو و فناوری های جدید، روش‌های مرسوم فعلی را بهینه سازی کنند.

به گزارش گروه حمل ونقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به اینکه برای ساخت هر کیلومتر خط مترو در تهران 55 میلیون دلار هزینه صرف می‌شود، گفت: اضافه شدن حداقل 1500 واگن به شبکه خطوط مترو لازم است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سازمان تاکسیرانی شهر تهران با همکاری شرکت ایساکو امکان ارایه خدمات ویژه، برای تاکسیران های فعال در پایتخت تحت عنوان" طرح تسهیلات حامی" را فراهم آورده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، عملیات حفاری تونل های دسترسی به تونل اصلی پروژه توسعه شرقی خط ۴متروی تهران در حال پیگیری بوده و فاز نخست این طرح، پیشرفتی مطابق با برنامه زمان بندی دارد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد برنامه اورهال قطارهای مترو توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از اتمام اورهال سه رام قطار ۹ واگنه در خط پنج مترو خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مطالعات مربوط به طراحی و احداث خطوط جدید شبکه متروی تهران، خصوصیات متعدد و قابل توجهی دارد که تاثیرات عینی آن در روند ساخت تونل ها و ایستگاه ها مشخص خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از اتمام اورهال سه رام قطار ۹ واگنه در خط پنج مترو خبر داد.

به گزارش گرونه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: 5 میلیون خودرو و 4 میلیون موتورسیکلت در تهران تردد می کنند که هشت برابر ظرفیت استاندارد خیابان های پایتخت است؛ راهور یکی از 20 سازمان متولی ترافیک شهری است ولی مردم فقط پلیس را می بینند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسران در جلسه ستاد اربعین شهرداری تهران، فلسفه حضور اتوبوسرانی در عراق را رفاه بیشتر زائران در تشرف به این زیارت ماندگار عنوان کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از عدم اجرای طرح فعلی متروی پردیس خبر داد و گفت: کل پروژه بازبینی می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: بر اثر عدم تعادل و افتادن یکی از مسافران بر روی سایر مسافران در هنگام حرکت پله‌برقی در ایستگاه متروی دروازه دولت ۷ نفر از مسافران مصدوم شدند.

به گزارش گره حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، برخی از مخاطبان «فارس من» خواستار بازسازی پله برقی‌های فرسوده شهر تهران شدند و مدیرعامل شرکت مترو تهران با اشاره به اینکه این موضوع را مدام پیگیری و رصد می کنیم، گفت: خرابی پله برقی ها کمتر از یک درصد است.

به گزار ش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، در پی بروز سیل دیشب در محدوده امام زاده داوود (ع)، سازمان تاکسیرانی شهر تهران ، خدمت رسانی به شهروندان ساکن این بخش را در دستور کار قرار داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از پیگیری و حل معضل بیمه تامین اجتماعی ۴۷۷ نفر از تاکسیرانان تهرانی، طی روزهای اخیر خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، داستان چند ساله متروی پرند این روزها به قسمت های خوب رسیده است، چراکه بعد از توافق میلیاردی شهرداری تهران و شهر جدید پرند و تزریق منابع مالی به پروژه، حالا تست سرد مسیر این خط نیز با موفقیت انجام شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، وزارت راه و شهرسازی از ساخت مترو شهر جدید اندیشه تا سال ۱۴۰۴ خبر داده و پیش بینی کرد: مترو پردیس-تهران با پیشرفت صفر درصدی در سال ۱۴۰۴ به پیشرفت ۶۰ درصدی برسد.