جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل متروی تهران از اجرایی شدن توسعه شرقی خط ۴ مترو با ۱۱کیلومتر خط و ۱۰ ایستگاه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت بهره‌برداری متروی تهران به‌صورت ویژه به شهروندان و شرکت‌کنندگان در مراسم گرامیداشت روز ۱۲ بهمن، خدمات‌رسانی خواهد کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، ورودی سوم ایستگاه مدافعان سلامت، با صرف هزینه‌ای در حدود ۸۰ میلیارد تومان، در ضلع شمال شرقی میدان توحید بزودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،رئیس مرکز کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد سرانجام نصب دستگاه‌های کارتخوان در تاکسی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی‌های فرسوده در پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: با وجود مشکلات مختلف کار ناایمن در متروی تهران انجام نمی‌دهیم.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: اگر مجبور شویم قطار کمتری وارد خط مترو کنیم و سرویس کمتری بدهیم این کار را انجام می‌دهیم، اما قطار بدون تأییدیه ایمنی، وارد خط نخواهیم کرد. قطارها به صورت دوره‌ای تعمیراتی دارند و اورهال آنها نیز انجام می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، از میان ۱۱۳۶ دستگاه پله برقی در متروی تهران در حال حاضر تنها ۳ دستگاه بیش از ۷۲ ساعت است که به علت نقص فنی از مدار خدمت‌رسانی خارج هستند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون فنی شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در مورد ورود اتوبوس‌های برقی به تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از تدوین یک برنامه سه ساله جدید برای «تعمیرات اساسی قطارها» خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: در پی استقبال روزافزون از سامانه حمل و نقل ریلی درون شهری تهران، رکورد تعداد سفر انجام شده با متروی پایتخت به بیش از ۱۰ میلیارد رسید.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و بهره‌برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران شرایط جدید اسقاط تاکسی‌های فرسوده را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: طبق دستور شهردار تهران استفاده از مترو برای بانوان در روز جمعه ۲۳ دی ماه ولادت حضرت زهرا (س) رایگان است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل متروی تهران با اعلام موفقیت آمیز بودن تست گرم نیمه میانی خط ۶ مترو، گفت: چهار ایستگاه مترو در اسفند ماه افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مسئله خرید۶۳۰ واگن برای متروی تهران از سال ۹۶ مطرح شد و با گذراندن مسیر پر پیج و خم قرارداد و تحویل آن، گویا بعد از گذشت ۵ سال به سرانجام رسیده و شهرداری تهران اعلام کرد که کار قطعی ساخت ۶۳۰ واگن با سازنده تمام شده و از هفته آینده کار طراحی واگن‌ها آغاز می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت متروی تهران از بهره برداری از ۹ کیلومتر بخش میانی خط شش مترو در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، به گفته مسئولان پروژه مترو تهران ـ پرند، این پروژه تا خردادماه سال ۱۴۰۲ آماده بهره برداری می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش فاصله حرکت قطارها در خط ۳ مترو خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون فنی شرکت حمل‌ و نقل اتوبوسرانی تهران گفت: از شهریور تا مهر امسال در ۲ ماه، ۲۴۳ دستگاه اتوبوس دولتی و ۵۵۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی، بازسازی و بهسازی شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت رعایت حریم واگن بانوان، گفت: پیشنهادهای مختلف در خصوص جلوگیری از ورود آقایان به واگن بانوان بررسی و باید اقدامات مؤثر در این زمینه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.