جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از جابه‌جایی ۸۰۰۰ مسافر در نخستین روز بهره‌برداری رسمی از ایستگاه متروی شهر پرند در روز شنبه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران جزئیات هوشمندسازی‌ و شفافیت در سرویس مدارس استثنایی را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، متروی پرند که ۷۰ درصد از پیشرفت فیزیکی آن در دو سال گذشته انجام شده‌است، با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، تدابیر و تمهیداتی در نظر گرفته شده تا مسافران شهر زیرزمینی در این ایام به راحتی رفت و آمد کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی ناوگان این شرکت به تماشاگران مسابقه فوتبال بین نمایندگان تیم های ایران و هند، خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر اینکه دریافت وجه نقد توسط اتوبوسرانان ممنوع است از شهروندان تهرانی درخواست کرد برای استفاده از اتوبوس کارت بلیت الکترونیک تهیه کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: بیش از ۳۵ درصد قطارهای درون‌شهری و بیش از ۷۵ درصد قطارهای حومه ای (خط ۵) نیاز به اورهال (تعمیرات اساسی) پیدا کرده‌اند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از اضافه شدن ۴۸ دستگاه اتوبوس نو به ناوگان این شرکت خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مجری خط ۳ متروی تهران گفت: در صورت تامین منابع مالی و طی شدن فرآیند خریداری، حمل و نصب پله‌های برقی، نواقص ۳ ایستگاه از خط ۳ شبکه متروی تهران برطرف خواهد شد؛ این ایستگاهها شامل ایستگاه سهروردی، ایستگاه خواجه عبدا... انصاری و ایستگاه میرزای شیرازی هستند.

به گزارش گروه حمل و نقل عومی و شهری تهرانی نیوز، معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران اگر تاکسیرانان دوبار اخطار پیامکی عدم پرداخت کرایه بصورت الکترونیکی دریافت کند، مجوز طرح ترافیک و سپس سهمیه کارت سوخت آنان حذف خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، با انجام موفقیت‌آمیز تست گرم خط متروی پرند، شرایط برای افتتاح قریب‌الوقوع این مسیر ریلی ۱۹ کیلومتری و نیز ایستگاه متروی شهر پرند مهیا به نظر می‌رسد؛ پروژه‌ای که مطالعات آن از سال ۱۳۸۴ آغاز و اجرای آن از سال ۱۳۹۱ از طریق وزارت راه و شهرسازی به شهرداری تهران واگذار شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از خدمات‌رسانی ویژه این ناوگان به شرکت‌کنندگان در راهپیمایی حمایت از کودکان مظلوم غزه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت و انتخاب مراکز از طریق سامانه‌ ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده توسط تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نفل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در مورد چرایی افزایش معطلی شهروندان در ایستگاه‌های اتوبوس با تأکید بر اینکه ناوگان اتوبوسرانی به ۲۰۵۰ ناوگان رسیده و یکی از اعتراضات مردم این است که میزان معطلی در ایستگاه زیاد است، گفت: در خطوط بی.آر.تی این میزان معطلی به طور میانگین بین ۴تا ۵ دقیقه است و در خطوط عادی نیز شهروندان به طور میانگین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه معطل می شوند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، با صدور تأییدیه مجامع رسمی و بین المللی شناخته شده در حوزه صنعت واگن سازی، قطار ملی مترو که یک افتخار برای جامعه مهندسی کشور محسوب می شود، مجوز تولید انبوه گرفت؛ قطاری که عمق داخلی سازی قطعات و تجهیزات آن به ۸۵ درصد می رسد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران با اعلام اینکه نباید اجازه دهیم در اثر سوء مدیریت در فصل بارندگی، نزولات آسمانی موجب اختلال در زندگی عادی شهروندان شود، گفت: در تلاش هستیم تا با روان‌سازی جریان ترافیک، خدمات حمل و نقلی بهتر و بیشتری را ارائه دهیم.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران آخرین وضعیت ناوگان اتوبوسرانی تهران را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، با بهره‌برداری از یک هواکش میان تونلی دیگر، چهاردهمین هواکش خط ۳ متروی تهران وارد مدار سرویس‌دهی شد که برای راه‌اندازی هواکش مذکور، حدود ۷۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر سلامت، ایمنی و محیط زیست شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از مرز ۴۰ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه ناتوان‌کننده عبور کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، با تأمین بخش قابل توجهی از اعتبارات قرارداد تولید ۱۱۳ دستگاه واگن ملی مترو، فرآیند جبران قسمتی از کاستی‌های ناوگان حمل و نقل ریلی پایتخت با تکیه بر تولیدات داخلی نیز فعال خواهد شد تا به موازات اقدامات صورت گرفته برای تأمین ۶۳۰ دستگاه واگن مترو از محل فاینانس خارجی، حرکتی همه جانبه و گسترده در این زمینه صورت گیرد.