جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رییس پلیس راه مازندران گفت: برخی از جاده‌های کوهستانی استان برفی هم اکنون باز، لغزنده و ترافیک عادی و روان است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت در روز همراه با بارش برف و باران را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ترافیک نیمه سنگین سه محور مواصلاتی در حاشیه تهران و بارش برف و باران در جاده‌های ۴ استان کشور خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در اولین روزهفته از آمادگی پلیس برای مدیریت ترافیک عصرگاهی پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از انسداد محورهای چالوس، هراز، آزادراه - تهران شمال و ۱۲ محور دیگر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر تهران را تشریح کرد و از آمادگی برای مدیریت ترافیک عصرگاهی پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیک معابر در صبح برفی پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت که تعطیلی اعلام شده در روز شنبه، سبب کاهش حجم ترافیک در معابر تهران شده و صبح امروز شاهد ترافیک روان در اکثر معابر پایتخت بودیم.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، مدیر مرکز کنترل ترافیک تهران در مورد عملکرد چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در هنگام پیک ترافیک توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در یک مقایسه با قبل از کرونا باید بگویم که ترافیک در تهران در زمان پیک ۱۰ تا ۱۳ درصد رشد داشته است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیک معابر پایتخت در صبح برفی را تشریح کرد و از آمادگی کامل ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای مدیریت ترافیک در هنگام بارش‌ها خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات پایان هفته در جاده‌های کشور را اعلام کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ سه تن درپی تصادف میان پژو و نیسان در محور قم - تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، تصادف میان دو دستگاه اتوبوس در محدوده فرودگاه امام خمینی (ره) منجر به مرگ یک تن و مصدومیت ۴۸ تن دیگر شده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از وضعیت جوی آرام و ترافیک روان در اغلب محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، معاون پیشین اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا بر لزوم انجام مطالعات تطبیقی برای رفع مشکلات یخ‌زدگی معابر تاکید کرد.

به گزارش حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: از ۱۰۱ ملک شهرداری که باز پس گرفته‌ایم، ۴۳ ملک در منطقه یک و متعلق به افراد مطرح بوده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بارش برف و باران در جاده‌های ۲۳ استان کشور خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در اولین شنبه زمستان را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا تمهیدات ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آخر هفته را تشریح کرد.