جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن دو تن و مصدومیت هشت نفر در حوادث ترافیکی امروز خوزستان در خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، دو حادثه تصادف در استان اصفهان روز یکشنبه موجب کشته شدن یک تَن و مصدومیت ۱۲ نفر دیگر شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راه کشور با اشاره به ادامه بارندگی‌ها و احتمال مسدود شدن جاده‌ها، گفت: در حاضر پنج محور اصلی و ۹ محور فرعی مسدود هستند و ممکن است این تعداد افزایش پیدا کند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، ، رئیس اورژانس کرمان گفت: انحراف از مسیر یک دستگاه اتوبوس در جاده شهربابک به سیرجان ۲۲ زخمی به جای گذاشت.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از حادثه ویژه ترافیکی در محور نایین به اصفهان خبر داد و گفت: در اثر برخورد رخ به رخ پراید و کامیون ۶ سرنشین پراید جان باختند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف زنجیره‌ای هشت دستگاه خودرو در بزرگراه شهید همت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که تردد از جاده هراز از امروز تا چهارم مردادماه ممنوع است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، یک کارشناس ارشد ایمنی راه و ترافیک ضمن ارائه راهکارهایی برای ارتقا ایمنی جاده‌ها گفت که جاده ایمن ریسک تصادفات را کاهش می‌دهد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیز، رئیس اورژانس تهران جزئیات تصادف بنز وزارت خارجه در خیابان ولیعصر با عابرین پیاده را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه استان البرز از وقوع حادثه رانندگی بین یک دستگاه پراید و خودروی کامیون در جاده "کرج-چالوس" محدوده روستای "پورکان" خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سرهنگ علی اصغر شریفی با تشریح دو حادثه ترافیکی رخ داده در پایتخت در عصر روز گذشته خبر داد و گفت:‌ اولین حادثه در ساعت ۱۷:۱۲ روز گذشته رخ داد و درپی آن یک‌دستگاه سواری سواری پژوپارس درحال حرکت در مسیر غرب به شرق آزادراه کرج - تهران قبل از رحمانی بود که ناگهان دچار حریق شد.

به گزارش گروه حواد ترافیکی تهرانی نیوز، نجات معجزه آساي جان راننده پژو، پس از حريقخبرگزاری آریا-رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع یک فقره حریق سواری پژو در مسیر غرب به شرق آزاد راه قبل از رحمانی ، در ساعت 17:12 عصر دیروز و ایجاد ترافیک مقطعی در این مسیر بدلیل جلب توجه و کندی حرکت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیک تهرانی نیوز، رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان گفت: سه نفر در یک حادثه ترافیکی در شهرستان لاهیجان _ رودبنه جانشان را از دست دادند و یک نفر هم مصدوم شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در عید غدیر و روزهای آتی را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، برخورد کامیون و خودروی سواری، در جاده رشت – قزوین، ۳ کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، مسئول اورژانس ١١۵ شهرستان دیر گفت: بر اثر واژگونی خودرو پراید با ۴ سرنشین در محور آبدان - دیر یک نفر از سرنشینان خودرو کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، در برخورد خودروی سواری MVM و تریلر در کیلومتر ۶۰ آزادراه ساوه-همدان ۴ کشته و مصدوم برجای ماند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کاشان گفت: در سانحه تصادف خودروهای سواری در اتوبان قم کاشان، ۶ خودرو پراید، نیسان، پژو، مزدا، ساندرو و ال۹۰ با یکدیگر برخورد کردند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برخورد کامیون با چهار دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان خبر داد.