جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه اخبار بین الملل، بایدو، موتور جستجوی چینی، مجوزهای لازم برای فعالیت تاکسی رباتیک های بدون راننده در جاده های ۲ شهر چین را دریافت کرده است.

به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز، مدیر مرکز مطالعات ایران و ترکیه در یادداشتی از استمرار روند مخرب تورم در ترکیه و تضعیف تراز تجاری این کشور همسایه خبر داد.

به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز، سوئیس قصد دارد به زودی سیستم حمل و نقل زیرزمینی احداث کند که قادر به جابه جایی کالاهای مختلف در وسایل نقلیه برقی با سرعت ۳۰ کیلومتر بر ساعت است.

به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز، براساس گزارش مراکز فروش مواد سوختی در کابل، هر لیتر گازوئیل در کابل به قیمت ۱۱۸ افغانی و هم لیتر بنزین نیز به ۹۸ افغانی به فروش می‌رسد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر اعلام کرد: بخش دریایی پایانه مسافری بین‌المللی دریایی بوشهر تا پایان مرداد ماه سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش گروه حمل و نقل بین المللی تهرانی نیوز، امروزه مرزها نقش بی‌بدیلی را در صادرات، واردات و ترانزیت کالا دارند که با رویه های مختلف حمل و نقل دریایی، ریلی، جاده‌ای و هوایی محقق می شود.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مشکلات زنجیره تامین قطعات، تقریبا همه خودروسازان بزرگ در آمریکا را زمینگیر کرده است. جنرال موتورز (GM)، تویوتا و سایر خودروسازان در سه ماهه آخر به دلیل ادامه مشکلات زنجیره تامین در کاهش موجودی، با رکود شدیدی در فروش خودروهای خود در آمریکا مواجه شده اند.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، فعال صنعت حمل و نقل گفت: با اتصال چابهار به راه آهن سراسری و نیز تکمیل راه آهن رشت-آستارا می توانیم کریدور شمال-جنوب را فعال کنیم و به کانال سوئز خشک منطقه تبدیل شویم.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،در حالی نخست وزیر عراق امروز وارد تهران می شود که در کنار مسائل سیاسی، مطالبات اقتصادی ایران ازعراق خصوصا همکاری عراق در احداث راه آهن شلمچه-بصره باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،طرح منطقه هوای پاک توسط دولت بریتانیا در شهر بیرمنگام، سومین شهر بزرگ این کشور به اجرا در آمده است و ضمن سرمایه‌گذاری برای استفاده از خودروهای با سوخت پاک، مشوّق‌هایی برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی نیز پیش‌بینی شده است.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مسافران مترو در شهر مسکو بزودی قادر خواهند بود با سیستم تشخیص چهره از این وسیله حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، وزارت خارجه قطر در واکنشی بی طرفانه حمله به نفتکش در سواحل عمان را محکوم کرد و خواستار توسل به قوانین بین المللی شد تا اطمینان حاصل شود که چنین حملاتی در آینده تکرار نخواهد شد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،،از خوردوهای برقی اطفای حریق در سازمان آتش‌نشانی شیخ نشین دوبی رونمایی شد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،با لغو ممنوعیت برخی مشاغل برای زنان در روسیه، اکنون زنان نیز در این کشور مجاز هستند راننده قطار شوند.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، لوکزامبورک به عنوان اولین کشور در جهان، سیستم حمل‌ونقل عمومی را رایگان کرد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، پرواز تهران - دوشنبه - بیشکک، امروز (دوشنبه ) چهاردهم بهمن ۱۳۹۸ با پرواز شرکت هواپیمایی ایرانی «وارش» از تهران به شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان و بیشکک پایتخت قرقیزستان انجام شد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،قطار تهران- آنکارا پس از چهار سال توقف دوباره راه‌اندازی شد و ۱۸۸ مسافر این مسیر روز شنبه ۱۰ اوت (۱۹ مرداد) به آنکارا رسیدند. با این حال جاهد تورهان، وزیر حمل ونقل و زیرساخت ترکیه نیز اعلام کرد که این خط به‌طور رسمی از تاریخ ۱۴ اوت (۲۳ مرداد) آغاز به‌کار می‌کند.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن از به اشتراک گذاشته شدن طرح اقتصادی احداث ۴ ایستگاه نسل جدید ریلی در کشور خبر داد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،22 خردادماه امسال بود که معاون مسافری راه‌آهن در نشست خبری از راه‌اندازی قطار‌ تهران‌ - وان از ۴ تیرماه و همچنین قطارهای تهران - آنکارا خبر داد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، وزارت حمل و نقل کانادا به تازگی اعلام کرده است که قوانین جدیدی را به منظور حفاظت از حقوق مشتریان و مسافران هواوی برای ایرلاین‌های کانادا وضع کرده تا در صورت لغو و تاخیر پرواز، به آنها جریمه و خسارت پرداخت کنند.