جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: تکلیف ارتقاء ساختار اداره کل بانوان شهرداری تهران تا دو هفته آینده مشخص می‌شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای شهر تهران به تولیدکنندگان اعلام کرد که هرچه اتوبوس تولید کنند مدیریت شهری آن را می‌خرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اعلام تأیید صلاحیت کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و آغاز رقابت های انتخاباتی، گفت: امیدواریم مردم بهترین، کارآمدترین، پرتلاش ترین و خالص ترین فرد را به عنوان رئیس جمهور ملت منتخب کرده و دولت آینده رهرو دولت شهید جمهور آیت الله رئیسی باشد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در مورد دستور العمل به هیئت امنای محلات توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران گفت: برقی سازی یکی از اتفاقات خوب در دولت شهید آیت الله رئیسی بود که شاهد به ثمر رسیدن آن هستیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از آغاز روند ارسال ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برقی چینی از یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران اعلام کرد که برقی سازی خودروها به کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا کمک می‌کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای شهر تهران گفت: فعالیت اعضای شورای شهر در ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست‌جمهوری منعی ندارد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: در جایگاه کلان وزارت کشور باید تدبیری بیاندیشد که اختیارات و سازوکار نظارت شهرداری‌ها بر تاکسی‌های اینترنتی به گونه‌ای باشد که کارکرد ملی شرکت‌ها را دچار اختلال نکند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، هفته گذشته دیوان عدالت اداری مصوبه کمیسیون ماده ۵ شهر تهران درخصوص صدور پروانه ساختمانی برای ساخت هتل ۳۰ طبقه در ولنجک را به جهت عدم رعایت ضوابط و مقررات نقض کرد که در این راستا مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه باید ساخت و سازها حساب شده باشد، گفت: مطالعات ساخت این پروژه کامل انجام و دفترچه مطالعات آن نیز ارائه شده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت: نگاه جزیره‌ای دستگاه‌های اجرایی بزرگترین چالش حوزه محیط زیست است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران با انتقاد از عدم بهره برداری از ایوان ری تاکید کرد: ایوان ری ظرفیت بزرگی است که در منطقه ۲۰ خاک می‌خورد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران بر لزوم کمک شهروندان برای نظارت شورای شهر در حفظ درختان و محیط زیست تأکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری و شورای انقلاب فرهنگی تأکید ویژه ای بر حفظ و حراست درختان دارد و علاوه بر پرداخت جرایم نقدی این افراد می توانند روانه زندان شوند

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای شهر تهران از افتتاح ۹ کیلومتر از بزرگراه شوشتری تا پایان سال خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با پرداختن به نامزدی شهردار تهران برای ریاست جمهوری گفت: ما امور را دنبال خواهیم کرد و تأکید می‌کنیم که شورا به دنبال کار است نه حواشی.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پلیس در گزارش خود اعلام کرده که برخورد با مواد مخدر جزئی، از ۱۰ اولویت اصلی پلیس خارج شده و این نشان می‌دهد که معتادان متجاهر جمع‌آوری شدند و دستاورد خوبی محسوب می‌شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تحولات سیاسی اخیر کشور در جریان ثبت نام کاندیداها برای حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری خطاب به نامزدهای انتخابات گفت: اخلاق اسلامی در رقابت انتخاباتی را اولویت عمل قرار دهید و از هرگونه تخریب بپرهیزید.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران خواستار تعیین تکلیف درختان آفت زده بوستان چیتگر در راستای عدم سرایت آفت به سایر درختان شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران گفت: ظلم رژیم صهیونیستی در غزه و رفح داد تمام دنیا را درآورده است.