جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، معاون ارتباطات و امور بین‌الملل اداره کل اداری و اجرایی شورای شهر تهران از راه‌اندازی سامانه ارتباطی شورا تحت عنوان «شهروند پرسشگر، شورای شهر پاسخگو» خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران بر لزوم کمک شهرداری تهران به زلزله زدگان خوی تأکید کرد.

به گزارش پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب خواست که نمایشگاه کتاب سال آینده را در شهر آفتاب برگزار کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ترافیک شهر تهران کشنده شده است از تصمیم انقلابی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران بر لزوم بازنگری طرح ویژه حفاظت، صیانت و ساماندهی باغات تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که از لجبازی پرهیز کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته منابع انسانی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که با پیمانکارانی که از کودکان و نوجوانان استفاده می‌کنند، برخورد شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه موضوع آلودگی هوا با همه دستگاه‌هایی که در حوزه آلودگی هوای تهران وظیفه دارند باید مورد بررسی قرار بگیرد، گفت: عمده بحث آلودگی هوا در گروی تامین اتوبوس، تاکسی و مترو است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس شورای عالی استانها با اشاره به اینکه پرداختن به موضوع سلامت برای پاکبانان نیز نشان می دهد که شهرداری تهران به موضوعات پایتخت نگاه سخت افزاری ندارد، گفت: پرداختن به مسائل مردم هزینه نیست، بلکه یک درآمدزایی است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران، خواستار انتشار لیست منسجم و یکپارچه ای از مهندسان دارای رابطه استخدامی با شهرداری شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: یکی از دلایلی که مخالفین "ایران قوی" سپاه را می زنند این است که سپاه در گسترش و عادلانه تر کردن مسئله توزیع منابع و رفع فقر و ایجاد زیرساختارهای لازم در ایران به بازیگر اصلی و موثر بوده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران تاکید کرد که برف روبی در پایتخت بویژه با نمک براساس پژوهش‌های علمی انجام شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز سه شنبه شورا با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صحن علنی حضور پیدا کردند.

به گزارش رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران جزئیات طرح« توانمندسازی زنان سرپرست خانواده شهر تهران» را تشریح کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به گزارش ریاست سازمان ملی استاندارد در خصوص عوامل ایجاد آلودگی هوا گفت: چرا همیشه می آییم از اقدامات صد در صدی می گوییم ولی از مقصرین هیچ یادی نمی کنیم، از کارهای نکرده خودمان و دیگران نمی‌گوییم، نه فقط شهرداری تهران بلکه دستگاه‌های متولی چه کاری بایستی انجام می دادند و ندادند و امروز آلودگی هوا بلای جان شهروندان شده است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران در مورد چرایی عدم بارگذاری قراردادهای شهرداری در سامانه ثبت اطلاعات قراردادهای کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، اعضای شورای شهر تهران به کلیات طرح «جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهر تهران» رأی مثبت دادند و آن را به تصویب رساندند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، نایب رئیس شورای شهر تهران از سازمان استاندارد خواست که فکری به حال استاندارد آسانسورهای مترو کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، صبح امروز یکشنبه اعضای شورای اسلامی شهر تهران جلسه هم اندیشی را با موضوع بررسی اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تشکیل دادند و در این جلسه تصمیماتی در جهت حمایت از سپاه اتخاذ شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: درباره ساختمان‌های ناایمن موجود در شهر تهران بنده به دفعات در صحن علنی شورای شهر نکاتی را در مورد رسیدگی به آنها که بسیار مهم و حائز اهمیت است تذکر دادم.