جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران به گلایه شهروندان مبنی بر تبدیل برخی پاتوق های محلی به مکانی برای تجمع اراذل و معتادان کارتن خواب اشاره کرد و گفت: از شهرداری می‌خواهم که به پیوست فرهنگی هر پروژه توجه کند و از ظرفیت مردم و محلات استفاده کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران نسبت به کاهش درآمدهای شهرداری تهران ابراز نگرانی کرد و گفت: اگر این وضعیت ادامه پیدا کند بودجه مصوب شورا نیز محقق نخواهد شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، خزانه دار شورای شهر تهران گفت: در جدول هفت ماهه امسال مجموع منابع نقدی و غیرنقدی شهرداری تهران ۳۹ هزار و ۲۹۹ میلیارد تومان بودجه است که نسبت وصولی به کل بودجه ۵۱ درصد است.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم بهره برداری از تصفیه خانه‌های محلی از سوی شهرداری تهران، گفت: بر اساس حکم ۵۱ برنامه چهارم تحول و پیشرفت شهر تهران احداث و بهره برداری از تصفیه خانه‌های محلی، اجرای شبکه انتقال پساب تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب بایستی جزء اولویت‌های مهم شهرداری باشد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران گفت: ضروری است ادامه امور به حلقه های میانی واگذار شود و لازم است به مردم اعتماد کنیم و به جای تصدی گری با رویکرد تسهیل گری، راه را برای مشارکت جویان هموار کنیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این‌که سوزاندن مازوت با توجه به نزدیکی البرز به تهران می‌تواند در آلایندگی تهران تاثیرگذار باشد، گفت: امیدواریم امسال در نیروگاه البرز مازوت سوزانده نشود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از شکایت شهرداری تهران از مجموعه سعدآباد جهت قطع درختان این مجموعه خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از هزینه ۱۱.۳ میلیاردی برای آسیب‌های جسمی به شهروندان ناشی از آلودگی هوا در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای شهر تهران گفت: شرکت پخش فرآورده های نفتی به شرکت واحد و به ما اعلام کرده که گازوئیل مورد استفاده اتوبوس‌ها استاندارد است و در هر شرایط بنزین و گازوئیل آلودگی ایجاد می‌کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس شورای شهر تهران گفت: طرح «من شهردارم»، یک طرح کامل و جامع است که بر اساس آن، همه شهروندان می‌توانند با یک تلفن همراه، در تنظیم بودجه سالانه شهر مشارکت کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران تأکید کرد که توسعه مسیرهای گردشگری غذا در پایتخت باید در هلدینگ گردشگری تهران مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بهره‌برداری از ایستگاه متروی پرند در کاهش ترافیک و آلودگی مسیر تهران-پرند موثر است و امیدواریم مردم این منطقه از خدمات ایجاد شده، استقبال کنند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه شورا، شهرداری را نسبت به استفاده از نمک برای یخ زدایی منع کرده بود، گفت: شن و نمک خسارات جبران ناپذیری به آسفالت معابر و گونه های گیاهی وارد می کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، آلودگی هوای تهران را حاصل مجموعه‌ای از اقدامات انجام نشده در این باره دانست و خواستار توضیح مسئولان ذیربط در این باره شد و گفت: امیدواریم همانطور که می‌گویند در تهران از مازوت استفاده نشود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران درباره پل‌های ورودی و خروجی خیابان خاوران گفت: در بودجه سال آینده باید برای تکمیل این پل‌ها اعتبار تخصیص داده شود.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران از اظهارات رئیس سازمان محیط زیست بابت مازوت سوزی انتقاد کرد و گفت: این موضوع به نوعی شفاف سازی است اما سوال من این است که وظیفه رییس سازمان محیط زیست چیست؟

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای شهر تهران گفت: آلودگی هوا باعث شده تا شاهد مشکلات تنفسی شهروندان باشیم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران خواستار تغییر تعرفه‌های انشعابات در سرای محلات شهر تهران به تعرفه‌های فرهنگی و آموزشی شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر ۱۰۰ هزار تاکسی برقی وارد کشور شود، احتمال دارد سهم تهران ۱۰ هزار دستگاه تاکسی باشد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از بدهی انباشته ۴۰ هزار میلیارد تومانی دولت‌ها به شهرداری تهران خبر داد.