جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ و نقل شهرداری تهران از بسته شدن پرونده خطوط ۶ و ۷ مترو تا پایان سال خبر داد.

به گزارش حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران جزئیات تردد اولین تراموای شهر تهران را تشریح کرد و گفت: یک رام تراموا به صورت رایگان از چین در اختیار شهر تهران قرار خواهد گرفت.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران از ورود اولین رام قطار چینی مترو تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران درباره ساعت اجرای طرح ترافیک همزمان با تغییر ساعت کار ادارات بر اساس مصوبه هیات دولت، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران گفت: اقدامات لازم برای ساماندهی ترافیکی، نظم‌بخشی به عبور و مرور و محل توقف خودروی زائران در محوطه حرم مطهر امام خمینی(ره) در آستانه برگزاری سی و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران گفت: اقدامات لازم برای ساماندهی ترافیکی، نظم‌بخشی به عبور و مرور و محل توقف خودروی زائران در محوطه حرم مطهر امام خمینی(ره) در آستانه برگزاری سی و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران از اعزام ۲۰ قطار فوق‌العاده مترو برای پوشش مراسم تشییع پیکر شهید جمهور و همراهانش خبر داد و در عین حال گفت: از یاد نخواهیم برد که برقی سازی در تهران ثمره نگاه ویژه رئیس جمهور است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از اجرای عملیات خط‌کشی محوری معابر بزرگراهی و مسیرهای بی.آر.تی به طول ۳۸۰ هزار متر مربع خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز ساخت خط ۱۱ مترو تهران ظرف دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه برای ساخت فضای پارک‌های مکانیزه آمادگی همکاری با سرمایه گذاران را داریم، گفت: به مجرد بررسی نهایی درخصوص پارک‌های حاشیه‌ای مناطق را برای جانمایی پارک‌های حاشیه‌ای آماده می‌کنیم. فعلا ۱۴ منطقه دیگر را در لیست نهایی پارک‌های حاشیه‌ای قرار بدهیم.

به گزارش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران بر لزوم توسعه هر چه سریع‌تر زیرساخت‌های برقی‌سازی حمل و نقل همگانی پایتخت، از جمله جانمایی، طراحی و استقرار ایستگاه‌های شارژ وسایل نقلیه برقی تاکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نفل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که طرح ترافیک جدید تهران در سال جاری اجرا نخواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران اعلام کرد: موضوع به‌روز رسانی طرح ترافیک در نیمه اول سال ۱۴۰۳ نهایی می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، همزمان با هفتم اردیبهشت ماه که به‌عنوان روز "ایمنی حمل و نقل" نامگذاری شده، برگزاری رویداد ویژه "ایمنی و حمل و نقل" به‌ صورت یکپارچه در مناطق ۲۲گانه شهر تهران از امروز آغاز و تا ۱۰ اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از نصب ۴۳۰ مترمربع دیوار صوتی و نوسازی ۱۸۰ مترمربع دیوار صوتی طی یک سال گذشته، تا فروردین ماه ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: نوسازی و بهینه سازی کنترلر چراغ های راهنمایی شهر تهران آغاز شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، از تمامی دانشگاه‌های دولتی دارای گرایش‌های حمل‌ و نقل یا راه و ترابری دعوت کرد تا در مطالعات بازنگری محدوده‌های ترافیکی شهر تهران مشارکت کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: اقدامات توسعه‌ای شبکه متروی پایتخت که منجر به افتتاح ۱۹ ایستگاه و شروع عملیات اجرایی دو خط جدید در مدت زمان ۳۱ ماه گذشته شده است، همچنان با قوت در سال جدید ادامه پیدا خواهد کرد و شهروندان تهرانی اخبار خوشایند متعددی در این زمینه خواهند شنید.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، آیین تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت «راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)» و شرکت «بهره‌برداری راه آهن شهری تهران و حومه» با حضور محسن هرمزی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: خط ۸ مترو تهران یکی از چهار خط جدید شبکه حمل و نقل ریلی پایتخت به حساب می‌آید که از محدوده مسعودیه در منطقه ۱۵ آغاز و تا ایستگاه سرسبز در مرز مناطق ۴ و ۸ ادامه خواهد یافت.