جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمت رسانی رایگان مترو پرند در هفته اول بهره برداری خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در شرایطی که تا ساعاتی دیگر، کلان‌پروژه متروی پرند با حضور رئیس جمهوری افتتاح می‌شود، جدیدترین اطلاعاتِ دست‌آورد مدیریت شهری پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: امروزه ترامواهای چرخ لاستیکی در دنیا مورد استفاده است که در سفر چین هم از این ترامواها تحت عنوان (ART) بازدید کردیم که شاید از این مدل چرخ‌دار برای تهران نیز استفاده شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه بیش از ده سال است که دنیا به سمت برقی‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی رفته است، گفت: تجربیات جهانی نشان داده که برقی‌سازی ناوگان در کاهش آلودگی هوای شهرها بسیار مؤثر بوده و معمولا از این اقدام به‌ عنوان یکی از راهکارهای اصلی کاهش آلودگی هوا نام می‌برند.

به گزارش تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه گیلان از استقرار ۶۵ تیم گشتی پلیس راه در محورهای مهم کوهستانی و برفگیر استان همچنین محورهای جلگه ای پر تردد و مهم خبر داد و تصریح کرد: ۳۰۰ نفر از همکاران پلیس راه استان در طرح امسال حضور دارند

به گزارش تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به آغاز طرح زمستانه از ۱۵ آذرماه گفت: ۷۵ هزار نیروی انتظامی، امدادی چه در حوزه شهری و برون شهری به طور آماده باش خواهند بود.

به گزارش تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل راه و که امروز به ریاست رئیس پلیس راهور فراجا و با حضور نمایندگانی از سازمان مدیریت بحران، وزارت بهداشت و درمان، سازمان راهداری، بیمه مرکزی، جمعیت هلال احمر، سازمان هواشناسی و... در شهرک ازمایش برگزار شد با اشاره به افزایش شمار تلفات جاده‌ای گفت: متاسفانه سال گذشته شاهد افزایش تصادفات و تلفات جاده‌ای بودیم که باید کاهش یابد و این تکلیف همه نهادها است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود ۲۰۰۰ اتوبوس، ۱۰ هزار تاکسی برقی، ۱۰ هزار ون برقی و ۱۰۰ هزار موتورسیکلت برقی تا شش ماه آینده به تهران خبر داد و گفت: نیمی از ناوگان حمل و نقل عمومی برقی تا ۳ ماه دیگر به تهران وارد می‌شوند.

به گزارش تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهور فراجا روز چهارشنبه در هشتمین رزمایش خودرویی ارتقاء توان تحرک عملیاتی پلیس راهور فراجا، افتتاح مقرهای جدید پلیس راهور بصورت ویدئو کنفرانس و کمیسیون کاهش تصادفات اظهار داشت: امروز ۱۰۰ دستگاه خودروی جدی به ناوگان راهور افزوده شد، گفت: از ابتدای امسال بیش از ۲۷ میلیارد تردد در جاده های درون و برون شهری ثبت شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه احداث هفت پارکینگ طبقاتی در دستور کار قرار دارد، گفت: پارکینگ طبقاتی خیابان امام خمینی(ره) تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در مرحله احداث سازه هستیم.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از راه‌اندازی متروی پرند تا پایان آبان خبر داد.

به گزارش شهرداری نیوز،، سردار سید کمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور فراجا امروز ۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در نشست خبری با اصحاب رسانه پس از پرداختن به موضوع غزه و ظلم رژیم صهیونیستی و آرزوی نابودی این رژیم و آزادی مردم فلسطین، از طرح آزمایشی خدمات پلاک خودرو درب منزل (شماره گذاری و تعویض پلاک) رونمایی کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تأمین زیرساخت برقی‌سازی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت و انعقاد قراردادهای لازم با شرکت‌های سازنده خودرو و موتورسیکلت برای تأمین اتوبوس، تاکسی و موتورسیکلت برقی در سال آینده خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل‌ونقل و عمران از ورود بیش از ۱۹۰ دستگاه ون به ناوگان شهری و ادامه دار بودن این روند خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه برای تشویق دانش‌آموزان و دانشجویان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، بلیت مترو و اتوبوس برای این قشر تا ۱۵ مهر رایگان است، گفت: یکی از تصمیمات مهم جلسات ستاد استقبال از مهر برای مدیریت ترافیک نیمه دوم سال که به نتیجه رساندیم، شناورسازی ساعت کاری ادارات، مدارس و صنوف مختلف است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که از فردا ۱۰۵ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس و ۴۲ واگن در قالب شش رام قطار مترو وارد چرخه خدمات‌رسانی به مردم تهران در خطوط ویژه روی زمین و خطوط ریلی زیرزمین می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل شهرداری تهران مهر امسال را ماه حمل و نقل در تهران عنوان کرد و گفت: هفته آینده بهره برداری از شش رام قطار اورهال شده و اتوبوس‌های بازسازی شده‌ای که وارد مدار خواهند شد را خواهیم داشت و همچنین افتتاح متروی میدان کتاب و تحویل سه ایستگاه مترو در خط ۶ نیز صورت می‌گیرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بهره برداری از متروی پرند در گروی تأمین برق از سوی شرکت برق است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه ۱۳۳ دستگاه اتوبوس در دوره پنجم خریداری شده و در دوره فعلی ۳۱۲ دستگاه خریداری شده است، گفت: همچنین تعداد واگن‌ها از ۶۳۰ دستگاه واگن به ۷۹۱ دستگاه رسید.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران جزئیات شیوه نوین مدیریت محدوده طرح ترافیک پایتخت را تشریح کرد و گفت: طول و مدت سفر ملاک عمل محاسبه عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک جدید است.