جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: ‌یکی از مسائل و مشکلات اصلی حوزه حمل و نقل و ترافیک در اغلب مناطق به‌ویژه مناطق مرکزی پایتخت، کمبود پارکینگ است که در منطقه ۶ با توجه به قرار گرفتن نهادها، ادارات، دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها و سایر مراکز پُرمراجعه و جاذب سفر، تقاضای استفاده از پارکینگ بالاست.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد تعیین تکلیف انتخاب «تارا و شاهین» به عنوان تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر لزوم بازبینی طرح‌ها و به‌روزرسانی دستورالعمل‌های ترافیکی، خواستار اعمال تدابیر و انجام تغییرات لازم در تصمیمات ترافیکی به منظور سرعت و سهولت در تردد شهروندان شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه۱۱ گفت: کارگاه مترو در خیابان ولیعصر(عج) نرسیده به خیابان جمهوری نبش کوچه عبدوس جمع آوری و مسیر تردد برای مردم آزادسازی شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که شهرداری می‌تواند تا ۷۵۰ دستگاه موتور برقی برای شرکت پست تأمین کند.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از وقوع تصادف میان سواری پراید و پژو درپی حمله قلبی راننده یکی از این وسایل نقلیه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه مشترک با رییس پلیس راهور تهران بر ساماندهی موتورسیکلت‌ها و مقابله با خودروهای دارای پلاک مخدوش تأکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، حجت الاسلام متین پور، رییس عقیدتی سیاسی پلیس راهور ناجا گفت: امروز به مناسبت ولادت بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا مراسم بسیار باشکوهی توسط عزیزان مجموعه‌ی گردشگری و راهور مخصوص بانوان انجام گرفت. خدا را شاکریم که در این برنامه علاوه بر برگزاری کار های فرهنگی و توجه به مسائل حجاب، انقلابی و جهادی به مسائل اجتماعی، راهنمایی و رانندگی و قانون و مقررات توجه خاصی شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل، ترافیک شهرداری تهران از پیگیری کارت بلیت خبرنگاران برای افرادی که دریافت نکرده اند، خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ایجاد فضای واقعی رقابت برای حضور بخش خصوصی در شبکه تأمین تجهیزات و چرخه فعالیت مراکز معاینه فنی می‌تواند هم برکات خیر برای شهر و شهروندان داشته باشد و هم هزینه‌های شهرداری تهران را کاهش دهد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از مرمت و تکمیل دیوارهای صوتی بزرگراه‌های تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام آمادگی مدیریت شهری برای استفاده از خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان در حمل و نقل شهری گفت: حمایت ما از این شرکت‌ها در حد حرف و شعار نیست چرا که اعتقاد داریم استفاده از خدمات مراکز دانش‌بنیان، هم از نظر هزینه و هم به لحاظ به‌کارگیری فناوری‌های نوین به نفع شهرداری تهران است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به کمبود تعداد تابلوهای موجود در سطح بزرگراه‌ها از حل این موضوع تا سال آینده خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون شهردار تهران اجرای کامل بخش‌نامه تفویض اختیارات به معاونان مناطق را مورد تأکید قرار داد و گفت: تلاش می‌کنیم تا در خطوط پرتردد تاکسی، از وَن و در پایانه‌های تاکسی که مقاصد خطوط آن، اطراف و حومه تهران است از مینی‌بوس استفاده کنیم.

به گزارش گروه حمل و نقل و نرافیک شهری تهرانی نیوز، دستیار ویژه معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: تا پایان امسال ۸۰۰ دستگاه اتوبوس ملکی (دوکابین) و ۶۰۰ دستگاه اتوبوس تک کابین خصوصی در تهران بازسازی خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تامین ۵۰ درصدی نرخ موتورسیکلت‌های برقی از طریق پرداخت تسهیلات خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران اعلام کرد: مجوز روزانه ورود به محدوده طرح ترافیک تاپایان هفته جاری به فروش نمی‌رسد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر لزوم اصلاح خطوط ناوگان حمل و نقل عمومی تاکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: عزم خود را جزم کرده‌ایم تا موانع موجود برای ورود و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را از پیش پای این بخش برداریم.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاونت حمل ونقل شهرداری تهران اعلام کرد که در روزهای شنبه و یکشنبه(۱۹ و ۲۰ آذر) طرح ترافیک فروخته نمی شود.