جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 10 مرداد 1401     
شهرداری منطقه ۱۴ معین منطقه سیل زده فیروزکوه تعیین شد

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۴ در تشریح روند کمک رسانی شهرداری تهران در مناطق سیل زده فیروزکوه گفت: با دستور شهردار تهران، منطقه ۱۴ به عنوان معین فیروزکوه تعیین شده است.

محمدامین سالاری پور در جمع خبرنگاران در تشریح اقدامات شهرداری تهران برای مناطق سیل زده شهرستان فیروزکوه گفت: باتوجه به دستور شهردار تهران و موضوعی که در هیات دولت مطرح شد استانداری و شهرداری تهران برای کمک به مناطق سیل زده پای کار آمدند و حسب دستور شهردار تهران، منطقه ۱۴ شهرداری تهران به عنوان معین فیروزکوه انتخاب شد.
 
وی افزود: در همین راستا در نخستین روز پس از حادثه نیروی انسانی مجموعه شامل ۲۵ نفر عوامل کارگری و راننده به همراه ۱۱ دستگاه بابکت ساعت ۴ بامداد به سمت فیروزکوه حرکت کرد و ساعت ۷ صبح محدوده تعیین شده توسط استانداری تهران تحویل گرفته شد و عوامل مشغول کار شدند.
 
سالاری پور ادامه داد: شهرداری تهران در سیل امامزاده داوود نیز کمک رسانی داشت و هنوز هم عوامل در آن محدوده مشغول خدمت رسانی هستند؛ لذا در فیروزکوه نیز در بحث لایروبی و پاکسازی کوچه ها، معابر و حتی داخل حیاط خانه های شهروندان عوامل کارگری شهرداری تهران مشغول به کار هستند.
 
وی درباره پیش بینی زمان اتمام عملیات کمک رسانی به مناطق سیل زده فیروزکوه گفت: در محدوده زیر نظر استاندار تهران کار می‌کنیم و تا هر زمان استاندار تهران تشخیص دهند انجام وظیفه خواهیم کرد و در خدمت هستیم و هر زمان اتمام عملیات اعلام شود از محدوده خارج شده و به موقعیت کاری خود باز می‌گردیم.
 درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: