جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 21 آبان 1398     
اولین رویداد مشترک شابلون زنی گروه‌های دوچرخه سواری تهران

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، مدیر سیستم حمل و نقل پاک شهرداری تهران از برگزاری رویداد مشترک شابلون زنی گروه‌های دوچرخه سواری تهران با هدف توسعه دوچرخه سواری، در روز سه شنبه (21 آبان ماه) خبرداد.

یعقوب آزاده دل از برگزاری اولین رویداد مشترک شابلون زنی گروه‌های دوچرخه سواری تهران در مسیر ویژه دوچرخه خیابان طالقانی خبر داد و تصریح کرد: این رویداد فردا سه شنبه، توسط شهروندان به خصوص گروه‌های مردمی دوچرخه سواری با هدف مطالبه گری مسیر و توسعه دوچرخه سواری و همچنین جلوگیری از عدم تجاوز به حریم و مسیرهای دوچرخه سواری انجام می‌شود.

وی افزود: دوچرخه سواران با شابلون زنی طرح دوچرخه روی آسفالت خیابان‌ها، درخواست ایجاد مسیر دوچرخه سواری را از مدیریت شهری می‌کنند.

آزاده دل با بیان اینکه مسیر دوچرخه محل تردد موتورسیکلت و پارک خودرو نیست، عنوان کرد: دوچرخه سواران علاوه براینکه از مدیریت شهری درخواست احداث مسیر دوچرخه سواری را دارند از شهروندان هم می خواهند که حریم تردد دوچرخه سواران را پاس بدارند.

مدیر سیستم حمل و نقل پاک شهرداری تهران با اشاره به ضعف گروه‌های مطالبه گر در زمینه دوچرخه سواری، اظهار داشت: هر اقدام و خواسته‌ای که به مطالبه‌ی عمومی منجر شود، مدیریت شهری باید در صدد تأمین نیاز و ارائه خدمات در آن زمینه به شهروندان باشد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: