تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


ترافیک صبحگاهی معابر تهران در صبح روز سه‌شنبه چگونه بود؟
تاريخ خبر: سه شنبه، 22 خرداد 1403 ساعت: 10:53

 گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیک صبح امروز در معابر پایتخت را تشریح کرد.

سرهنگ فیروز کشیر درباره ترافیک صبح امروز پایتخت گفت: در رصدهای پلیسی مشخص شد ترافیک پایتخت از حوالی ۵:۳۰ صبح امروز آغاز شد و درحال حاضر نیز شاهد کاسته شدن از حجم ترافیک هستیم.
 
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بر اساس گزارش‌های دریافتی، ترافیک در بزرگراه های شهید همت ، شهید چمران، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شهید آبشناسان، شهید زین الدین و شهید بابایی نیمه سنگین است. همچنین در محدوده‌ بزرگراه‌های شهید حکیم ، شیخ فضل الله نوری و محمد علی جناح نیز ترافیک پرحجم گزارش شده است. 
 
وی افزود: ترافیک در سایر معابر مانند یادگار امام (ره )، شهید صیاد شیرازی و شهید سلیمانی نیز نیمه سنگین است. در اتوبان های پرترددی مانند امام علی (ع) ، آزادگان و شهید نواب صفوی نیز، ترافیک نیمه سنگین اما روان است.  
 
کشیر گفت:  در خیابان آزادی و جانبازان نیز ترافیک پرحجمی در جریان است که به نظر می رسد تا ساعتی دیگر به پایان برسد. همچنین با تعطیل شدن ادارات، مجددا ترافیک از ساعت ۱۳ به بعد آغاز می شود.
 
وی به موتورسواران هشدار داد که با استفاده از کلاه ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، از جان خود محافظت کنند.