تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


گروه خودروسازی سایپا در حال حرکت به سمت تغییر و تحولات مثبت است
تاريخ خبر: چهارشنبه، 30 شهريور 1401 ساعت: 14:15

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیدواریم با اتفاقات خوبی که در دوره مدیریت جدید گروه خودروسازی سایپا رقم خورده است شاهد تغییر و تحولات اساسی در صنعت خودرو کشور و تحقق انتظارات مردم از خودروسازی باشیم.

رجب رحمانی با اشاره به تغییر و تحولات مثبت در گروه خودروسازی سایپا عنوان کرد: اقداماتی که گروه سایپا در جهت بهبود کیفیت ، کاهش هزینه ها و توسعه محصولات در دستور کار قرار داده بیانگر حرکت این خودروساز به سمت تغییر و تحولات مثبت و ارتقای جایگاه صنعت خودرو ایران میان کشورهای همسایه است.
 
وی افزود: اگرچه خودروسازی کشور تا به رسیدن نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد اما امیدواریم با اتفاقات خوبی که در دوره مدیریت جدید سایپا رقم خورده است شاهد تحولات اساسی در صنعت خودرو کشور و تحقق انتظارات مردم باشیم.
 
نماینده مردم تاکستان در مجلس با اشاره به بهبود خدمات پس از فروش در گروه سایپا اظهار داشت: خدمات پس از فروش سایپا وضعیتی بهتر از قبل پیدا کرده اما می تواند بهتر از این نیز شود.
 
رحمانی در ادامه با تاکید بر اهمیت نقش تحقیق و توسعه در صنعت خودرو یادآور شد: تنوع سبد محصولات خودروسازان نیازمند فعالیت هر چه بیشتر مراکز تحقیق و توسعه در شرکت های خودروسازی است.مجلس نیز با بودجه ای که به آموزش و تحقیقات و به منظور تولید خودروهای با مصرف سوخت پایین اختصاص داده به توسعه و تنوع سازی محصولات خودروسازان کمک خواهد کرد.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان بر حمایت مجلس از تولیدات داخل تاکید و خاطرنشان کرد: مجلس همواره از تولیدات داخل حمایت کرده و از این پس نیز خواهد کرد. خودروسازان نیز باید در راستای ارتقای کمی و کیفی محصولات خود تلاش بیشتری کنند.