تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


کاپلو: هری کین از بهترین مهاجمان تاریخ است
تاريخ خبر: چهارشنبه، 30 شهريور 1401 ساعت: 07:38

 

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال انگلیس به ستایش از هری کین پرداخت و او را یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت ، فابیو کاپلو، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال انگلیس، از شانس بالای این تیم برای درخشش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سخن به میان آورد.

کاپلو گفت: من در تیم ملی فوتبال انگلیس مربیگری کرده و به خوبی شرایط تیم را می دانم. انگلیس بازیکنان بااستعداد خوبی در اختیار دارد و به نظر می‌تواند در جام جهانی ۲۰۲۲ بدرخشد و از شانس های اصلی قهرمانی است. انگلیس مربی خوبی هم در اختیار دارد اما آیا این تیم می تواند قهرمان شود؟ باید صبر کرد و دید.

کاپلو در ادامه صحبت های خود به ستایش از هری کین، کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس، پرداخت و گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که هری کین خوش شانس است؛ چرا که با مربی بزرگی مانند آنتونیو کونته کار می‌کند. به نظرم کونته باعث پیشرفت کین شده است.

او ادامه داد: کین یک مهاجم فرصت طلب و گلزن است اما کار او تنها گل زدن نیست. او عقب می آید و علاوه بر کارهای دفاعی در کار بازیسازی هم شرکت می کند. مهاجمان بزرگی مانند رونالدو برزیلی فقط گل می‌زدند اما هری کین در کار بازیسازی هم شرکت می‌کند. او از بهترین مهاجمان تاریخ است. کین اکنون تنها منتظر رسیدن توپ نمی ماند. او به عقب برمی‌گردد و خودش بازیسازی می‌کند. به نظرم او مهم ترین بازیکن انگلیس است.