تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


محور مهران-ایلام از روز پنجشنبه یکطرفه خواهد شد
تاريخ خبر: سه شنبه، 22 شهريور 1401 ساعت: 09:02

 

به گزارش تهرانی نیوز، جانشین رئیس پلیس راهور خاطرنشان کرد: از روز پنجشنبه مورخ ۲۴ شهریور ماه لغایت شنبه پیش‌بینی می‌شود که محور مهران به ایلام یعنی از جنوب به شمال این محور را یک طرفه کنیم تا بار ترافیکی مسیر خالی شود.

جانشین رئیس پلیس راهور گفت: از روز پنجشنبه مورخ ۲۴ شهریور ماه لغایت شنبه پیش‌بینی می‌شود که محور مهران به ایلام یعنی از جنوب به شمال این محور را یک طرفه کنیم تا بار ترافیکی مسیر خالی شود.

سردار تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور فراجا گفت: در حال حاضر  با  محدودیت ترافیکی در جاده‌های کشور به ویژه محور‌های منتهی به شهر‌های مرزی  روبرو نیستیم.

وی ب گفت: طی روزهای گذشته میزان سفر‌های رفت با میزان سفر‌های بازگشت برابر بوده است.

سردار حسینی تصریح کرد:  پیش‌بینی ما این است که  تا روز چهارشنبه بار ترافیکی رفت را شاهد خواهیم بود و بعد از آن با موج بازگشت مواجه هستیم.

جانشین رئیس پلیس راهور خاطرنشان کرد: از روز پنجشنبه مورخ ۲۴ شهریور ماه لغایت شنبه  محور مهران به ایلام یعنی از جنوب به شمال این محور را یک طرفه خواهد شد تا بار ترافیکی مسیر خالی شود.

وی در مقایسه تصادفات فوتی سفر‌های اربعین امسال با سال ۹۸ گفت: در مقایسه با سال ۹۸ آمار تصادفات فوتی بر اساس گزارشات سرصحنه که از سمت مرکز فرماندهی و کنترل فرا اعلام می‌شود خوشبختانه کاهشی بوده است.

سردار حسینی در پایان اعلام کرد تا به این لحظه تردد وسایل نقلیه شخصی نسبت به سال ۹۸ حدود ۴۳ درصد افزایش داشته است.