تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱
تاريخ خبر: سه شنبه، 22 شهريور 1401 ساعت: 08:45

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبح سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ صورت پذیرفت، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای تردد‌ها در سطح معابر شهر تهران بودیم.

وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱، سرهنگ علی اصغر شریفی افزود: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می‌باشند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وی افزود: طرح نظم بخشی به خروجی‌ها در بزرگراه‌ها ادامه دارد و پلیس راهور مستقر در طرح اجازه بی نظمی به رانندگان متخلف نمی‌دهد این طرح به نام طرح جناغی در حال اجراست و پلیس راهور به رانندگانی که بخواهند نظم بزرگراه را بر هم بزنند و خروج نامنظم داشته باشند اجازه تخلف را نمی‌دهد.