تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


آماده مشارکت در ارائه خدمات دوچرخه اشتراکی هستی
تاريخ خبر: دوشنبه، 30 خرداد 1401 ساعت: 11:37

به گزارش گروه حمل و نقل پاک تهرانی نیوز، سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران طی فراخوانی آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت با کلیه شرکت‌ها به‌ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها در زمینه ارائه خدمات دوچرخه اشتراکی به شهروندان اعلام کرد.

سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار فراخوانی برای خرید خدمات دوچرخه اشتراکی از این شرکت‌ها اعلام آمادگی کرده است.

بر اساس این فراخوان، شرکت‌هایی که بتوانند بر اساس استانداردهای اولیه اسناد فنی، خدمات سفر دوچرخه را به شهروندان ارائه کنند، می‌توانند با حداقل موجودی ۳۰۰ دوچرخه هوشمند نسل چهارم، در این فراخوان شرکت کنند.

خرید خدمات سفر اشتراکی بر اساس قیمت تمام‌شده کارشناس رسمی دادگستری است که از این مبلغ ۱۰ درصد توسط شهروندان و ۹۰ درصد از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک به سرمایه‌گذاران پرداخت خواهد شد.

با توجه به چشم‌انداز پیش‌بینی شده، سهم سفر دوچرخه اشتراکی در شهر تهران ۲.۴ سهم برای هر دوچرخه در روز برآورد شده که عدد قابل ملاحظه‌ای برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران است.

شرکت‌های دارای صلاحیت حرفه‌ای و علاقه‌مند به مشارکت در ارائه خدمات دوچرخه اشتراکی در تهران، برای کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانند با معاونت توسعه حمل و نقل پاک و آموزش این سازمان تماس بگیرند.