جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 19 تير 1403     
نظری: باید رقابت‌های انتخاباتی به رفاقت‌ تبدیل شود

 نماینده مجلس یازدهم گفت باید رقابت‌های انتخاباتی تبدیل به رفاقت شود؛ چرا که در شرایط فعلی ادامه خط‌بندی و جناح‌بندی‌های سیاسی به کشور آسیب می‌زند.

سید غنی نظری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به شناختی که از آقای پزشکیان دارم، ایشان فردی فراجناحی است که همواره بر انسجام ملی و داخلی و اجرای برنامه هفتم توسعه تاکید داشته است، لذا حفظ انسجام داخلی برای رسیدن به اهداف برنامه از جمله رشد هشت درصدی جز با وحدت میسر نمی‌شود.
 
وی تاکید کرد: اکنون انتخابات تمام شده و باید رقابت‌ها به رفاقت تبدیل شود، اکنون جناح‌بندی و خط‌بندی‌های سیاسی تنها باعث آسیب به کشور می‌شود.
 
این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به شناختم از رئیس جمهور ایشان معتقد به شایسته‌گزینی و استفاده از نخبگان است؛ چرا که استفاده از افراد ناکارآمد نتیجه‌ای جز ادامه مشکلات ندارد.
 
نظری با تاکید بر این‌که باید با یکدلی و وحدت به سمت حل مشکلات حرکت کرد، گفت: اکنون دیگر طرح مباحث رقابت‌های انتخاباتی و اختلاف معنایی ندارد و باید همه برای حل مشکلات تلاش کنیم، نمونه آن را می‌توان در جلسه آقای جلیلی و آقای پزشکیان و پیام تبریک آقای قالیباف دید.
 
وی با تاکید بر این‌که مجلس شورای اسلامی باید به رئیس جمهور کمک کند، اظهار کرد: انتظار می‌رود مجلس دوازدهم در جلسات رای اعتماد به کابینه پیشنهادی همراهی داشته و سنگ‌اندازی نکند. انتظار مردم اتحاد سه قوه برای توسعه کشور و دوری از حاشیه‌ها است.
 
نظری در پایان گفت: مردم از رئیس جمهور انتظار دارند که به دنبال رفع تحریم‌ها باشند، البته که برای این کار همه دستگاه‌ها باید به رئیس جمهور کمک کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: