جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 16 تير 1403     
سرپرست اداره کل رفاه شهرداری تهران اعلام کرد
واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،سرپرست اداره‌کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران خبر داد.

میثم حسینقلی زاده در جلسه کارگروه مسکن که با حضور مدیران اداره کل رفاه، سازمان نوسازی، املاک و مستغلات برگزار شد، با بیان اینکه تخصیص مسکن به کارکنان همواره به عنوان یکی از اولویت‌های این اداره کل مطرح بوده، اجرایی شدن آن را در سال جاری قطعی دانست و گفت: توجه به سرمایه انسانی جز با عملی کردن مطالبات به حق ایشان میسر نیست و از این حیث، این مهم که وعده اجرای آن پیشتر بیان شده بود، به زودی محقق خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه مسکن همواره به عنوان مهمترین مطالبه کارکنان در تمام نظرسنجی‌های صورت گرفته مطرح بوده است، افزود: باتدبیر شهردار تهران ان‌شاءالله، طرح ساخت و واگذاری ۲۵ هزار واحد برای کارکنان این نهاد آغاز خواهد شد.
 
سرپرست اداره کل رفاه شهرداری تهران تصریح کرد: بنا بر اعلام شهردار تهران در این طرح همه کارکنانی که تا پیش‌ از این از پروژه‌های قبلی مسکن بهره‌مند نشده‌اند، با کمترین قیمت درتهران صاحبخانه خواهند شد.
 
 حسینقلی زاده با تأکید بر اینکه واگذاری مسکن به تمامی همکاران مشمول بر اساس اولویت‌های تعیین شده صورت خواهد گرفت، اظهارکرد: خبرهای خوشی در خصوص ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان در راه است و به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: