جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 16 تير 1403     
معابر تهران از سایر روزها پرحجم تر است

 به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: معابر تهران از سایر روزها پرحجم تر است.

سرهنگ فیروز کشیر با اشاره به ترافیک امروز پایتخت گفت: با رصد دوربین های پلیس مشخص شد از صبح امروز شانزدهم تیرماه، ترافیک در حال آغاز شدن در معابر تهران است. 
 
وی افزود: در محورهای شرقی شامل بزرگراه های شهید بابایی، شهید زین الدین و شهید سلیمانی شاهد شروع ترافیک هستیم. همچنین در محورهای جنوبی نیز همانند اتوبان امام علی(ع) و شهید نواب صفوی نیز ترافیک پرحجم تر از سایر روزهاست. 
 
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به محورهای غربی ادامه داد: در بزرگراه های شیخ فضل الله نوری، یادگار امام، شهید آبشناسان و شهید همت ترافیک نیمه سنگین است.
 
کشیر گفت: همچنین در محورهای تهران – کرج و آزادگان نیز حجم خودروها رو به افزایش است که به نظر می رسد تا ساعاتی دیگر این ترافیک روان شده و از حجم خودروها کاسته شود.
 
وی افزود: از رانندگان تقاضا داریم پس از تصادف خسارتی در صورتیکه خودروها قابل جابجایی بودند؛ حتما وسایل نقلیه به معبر ایمن و سمت راست راه هدایت کرده و مانع از ایجاد ترافیک شوند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: