جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 4 تير 1403     
استقرار۲۲۰۰ نیروی پاکبان در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات این معاونت در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر را تشریح کرد.

علیرضا جعفری پیرامون اقدامات این معاونت در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر گفت: با توجه به هماهنگی که با ستاد غدیر برای برگزاری جشن ۱۰ کیلومتری غدیر به عمل آمد، با تدبیر معاونت خدمات شهری و مناطق ۲۲گانه ۲۲۰۰ نیروی پاکبان قبل از مراسم در مسیر جشن مستقر می‌شوند و کار نظافت و پاکسازی مسیر جشن را قبل، همزمان و بعد از مراسم انجام خواهند داد.

وی افزود: همچنین ۵۵۵ نفر از آتش نشان پایتخت به همراه ۱۵۱ دستگاه انواع خودروهای سبک و سنگین و موتورسیکلت آتش نشانی با تجهیزات کامل در نقاط مختلف از میدان آزادی تا بزرگراه امام علی(ع) مستقر می شوند.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه ۳۱۵دستگاه خودروی تخصصی و عمومی سازمان مدیریت پسماند، نظافت محور را قبل، همزمان و بعد از مراسم برعهده دارند، افزود: ۵۴۰ نیروی شرکت شهربان با ۱۶۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت هم وظیفه نظم و انضباط و همکاری با پرسنل اجرایی مراسم جهت خدمت رسانی به شهروندان در مراسم حضور خواهند داشت.

جعفری ادامه داد: نیروهای معاونت خدمات شهری، اعم از نیروهای پاکبان و آتش‌نشانی و اجرایی از قبل از مراسم در مسیر جشن مستقر هستند و تا پایان مراسم و پاکسازی محور نیز حضور دارند.

 وی در پایان تأکید کرد: نیروهای خدمات شهری مناطق ۲۲گانه به مناسبت مراسم جشن ۱۰ کیلومتری غدیر در آماده باش کامل قرار دارند و معاونت های خدمات شهری مناطق ۲۲گانه به همراه نیروها در مراسم جشن ۱۰کیلومتری غدیر، جهت ارائه خدمت رسانی مطلوب در محور حضور خواهند داشت.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: