جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 16 خرداد 1403     
جزییات احداث فاز دوم تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های فتح و باغستان

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: عملیات اجرایی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح با بزرگراه باغستان، در صورت رفع به موقع معارضین امسال به اتمام می‌رسد.

مهدی صداقتی درباره آخرین وضعیت احداث فاز دوم تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح (شهید متوسلیان) با بزرگراه باغستان، این پروژه را شامل احداث یک پل چپ‌گرد با جهت ترافیکی جنوب به غرب عنوان و خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پل جهتی ضمن کاهش پیمایش‌های اضافی به میزان ۴ کیلومتر، زمینه ساز کاهش بار ترافیک در بزرگراه فتح خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه اجرای پل جنوب به غرب تقاطع بزرگراه‌های فتح-باغستان از اواخر سال گذشته آغاز شده است، یادآور شد: این پل دارای عرشه فلزی به طول ۱۵۵ متر (۶۷۰ متر با احتساب شیبراهه) و عرض ۶.۵ متر شامل یک خط عبوری و یک مسیر پیاده‌رو بوده و عملیات احداث ۴ پایه و ۲ کوله آن در مقاطع فاقد معارض در حال پیگیری است.
 
صداقتی لوله گاز، تیرهای برق فشارقوی ۲۰ کیلوولت و دیوار برگشتی پل راه آهن را از معارضین شناسایی شده این پروژه دانست و ابراز امیدواری کرد که این پل راهگشای ترافیکی در صورت رفع به موقع معارضین، تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.
 
 فاز نخست پروژه عمرانی احداث «تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های فتح و باغستان»، بهمن‌ماه سال گذشته با هدف حذف دوربرگردان همسطح این محدوده به بهره‌برداری رسید.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: