جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 8 خرداد 1403     
آغاز مرحله دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در تهران

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، ماجرای مرحله دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی پایتخت تحت نظارت سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی و با همکاری مناطق ۲۲ گانه کلانشهر تهران آغاز شد.

 سید محمد نقیب سرپرست سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران پیرامون اجرای مرحله دوم طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی پایتخت گفت: مرحله دوم طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان، متکدیان، افراد بی سرپناه و کارتن خواب و همچنین معتادین متجاهر سطح پایتخت به مدت ۱۰ روز از ششم آغاز شده و تا ۱۶ خردادماه ادامه خواهد داشت.

شاهد کلونی‌های معتادین متجاهر و افراد کارتن خواب در شوش و هرندی نیستیم
 
وی افزود: در چند روز گذشته بازدیدهای میدانی شبانه از مناطق آسیب پذیر از جمله شوش و هرندی داشتیم و شکر خدا آسیب های اجتماعی در این نواحی بسیار کاهش پیدا کرده و دیگر شاهد کلونی‌های معتادین متجاهر و افراد کارتن خواب در این محدوده‌ها نیستیم. با اجرای مرحله دوم این طرح نیز در صورت مشاهده افراد بی سرپناه، کارتن خواب و معتادین متجاهر اقدام به ساماندهی آنها خواهیم کرد.
 
سرپرست سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی ادامه داد: برای تقویت ناوگان گشت فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر در سطح مناطق ۲۲ گانه نیز به زودی ۵۰ خودروی ون حامی شهر در اختیار مناطق قرار خواهد گرفت و نسبت به میزان آسیب های اجتماعی مناطق، بین یک تا سه خودرو تحویل داده می‌شود تا ساماندهی آسیب‌های اجتماعی با قدرت بیشتری ادامه یابد.
 
سید محمد نقیب در پایان گفت: در حال حاضر نیز بیش از ۵۰ گشت حامی شهر برای ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در سطح پایتخت به صورت شبانه روزی تردد دارند و از شهروندان عزیز تهرانی نیز درخواست داریم در صورت مشاهده افراد بی سرپناه و کارتن خواب موارد را به سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند تا گشت های حامی شهر بلافاصله در محل حاضر شده و نسبت به انتقال این آسیب دیدگان اجتماعی به مراکز مربوطه اقدام لازم انجام شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: