جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 آبان 1402     
تجلیل از ۱۰۰۰ پرستار شاغل در بخش NICU نوزادان در تهران

مدیرکل سلامت شهرداری تهران از تجلیل هزار تن از پرستاران شاغل در بخش NICU بیمارستان‌های دارای بخش نوزاد همزمان با روز پرستار خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اشاره به اینکه  از هزار پرستار شاغل در بخش NICU بیمارستانهای دارای بخش نوزاد همزمان با روز پرستار تجلیل شد، افزود: اداره کل سلامت شهرداری تهران هر ساله همزمان با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار مراسم‌ها و جشن‌هایی در مراکز بیمارستانی برای تجلیل از پرستاران برگزار می کند و امسال نیز این مراسم ها با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری‌های مناطق ۲۲ گانه و همراهی مسئولان بیمارستان‌ها برگزار شده است.
 
مدیرکل سلامت شهرداری تهران با اشاره به اینکه اداره کل سلامت شهرداری تهران از سوی شهردار پایتخت به عنوان قرارگاه جمعیت مسئولیت اجرای طرح‌های تشویقی و ترویجی فرزندآوری را برعهده دارد، ادامه داد: با توجه به مأموریت ترویج فرزندآوری در جامعه، تکریم فعالان و کادر بهداشت و درمان خصوصا پرستاران شاغل در بخش مراقبت های ویژه نوزادان یکی از موضوعاتی است که به شکل ویژه از سوی اداره کل سلامت در سطح بیمارستان‌هایی که بخش نوزاد دارند در دستور کار قرار گرفته است.
 
وی با اشاره به انجام تبلیغات محیطی گرامیداشت روز پرستار در شهر از سوی سازمان زیباسازی، بیان کرد: تلاش شده است با اجرای این برنامه‌ها به شکل شایسته‌ای از خدمات کادر پرستاری که در روزهای سخت در کنار مردم ایثار و فداکاری کردند، قدردانی شود.
 
بر اساس گزارش سایت شهر، صاحب از طراحی همایش پیاده روی بزرگ ایرانیان با عنوان سلامتی را قدم بزن پرستاران شاغل در بخش مراقبت های ویژه نوزادان در سوم آذرماه در بوستان قایم منطقه ۱۸ خبر داد و یادآور شد: برای نخستین بار چنین برنامه ای به شکل مشترک بین اداره کل سلامت شهرداری تهران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و فدراسیون ورزش‌های همگانی برای بانوان پرستار و مادران دارای ۳ فرزند در تهران اجرا می شود. این برنامه به شکل زنده از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: