جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 27 آبان 1402     
تظاهرات گسترده یمنی‌ها در حمایت از مقاومت و یاری غزه

 در چند استان یمن طی صبح امروز (شنبه) تظاهرات‌های گسترده‌ای در حمایت از مردم فلسطین و مقاومت آنها همزمان با ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، تظاهرات صبحگاهی گسترده‌ای طی امروز در استان‌های صعده، ریمه، البیضاء، تعز، مأرب، إب و الجوف یمن در تایید و پشتیبانی از مقاومت در غزه و تایید اختیاردهی داده شده توسط عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصار الله برای پیشبرد اتخاذ تدابیر لازم جهت یاری مردم فلسطین برگزار شد.

به نقل از المیادین، قرار است عصر امروز نیز در صنعاء، استان‌های الحدیده، عمران، المحویت، حجة و شهر ذمار تظاهرات‌هایی در حمایت و یاری مردم فلسطین و مقاومت آنها برگزار شود.

روز جمعه کمیته یمنی یاری الاقصی فراخوان حضور گسترده در راهپیمایی‌ها در صنعاء و سایر استان‌ها را جهت ادامه پشتیبانی از پایداری مردم فلسطین و تایید تصمیمات رهبری یمن داد.

چند روز قبل، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصار الله یمن گفت: ما از روز نخست ایستادگی‌مان را در کنار مردم فلسطین در تمامی سطوح از جمله نظامی جهت یاری آنها و ایستادگی در کنارشان اعلام کردیم. اگر برای مردم یمن یک گذرگاه زمینی به فلسطین فراهم می‌شد صدها هزار تن از مجاهدان برای رویارویی مستقیم با دشمن صهیونیستی راهی می‌شدند.

وی همچنین تهدید به هدف قرار دادن کشتی‌های رژیم صهیونیستی در دریای سرخ و باب المندب کرد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: