جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 25 آبان 1402     
شهردار تهران اعلام کرد
افزایش سوله‌های مدیریت بحران در تهران

 به گزارش تهرانی نیوز، شهردار تهران از افزایش سوله‌های مدیریت بحران خبر داد و گفت: هفت سوله مدیریت بحران در دو سال اخیر به تهران اصافه کردیم و بیش از ۵۰ سوله هم به هدف اصلی خود بازگردانده شد.

علیرضا زاکانی در تمرین اسکان اضطراری کلانشهر تهران که از صبح چهارشنبه در محل بوستان ولایت تهران برگزار شد، گفت: تمرین روز گذشته اسکان اصطراری با حضور ۵۵ دستگاه برگزار شد و در جریان آن ۵۵ خدمت در ۳۰۰ چادر ارائه شد.
 
وی با بیان اینکه این تمرین مسیر آمادگی ارائه خدمت در بحران را به نمایش گذاشت، گفت: تمرین امروز فرصتی یرای واکاوی ظرفیت‌هاست و بالغ بر ۳۰۰۰ نفر اینجا و در این تمرین فعال بودند.
 
شهردار تهران با تاکید بر ضرورت آمادگی همیشگی در برابر بحران، گفت: آمادگی خوبی امروز وجود دارد که باید روز به‌ روز تقویت شود و کاهش نیابد.
 
به گفته وی چنین مانورهایی کمک می‌کند که در زمان بحران آسیب کمتر و آمادگی ببشتری را در تهران شاهد باشیم.
 
وی درباره میزان آمادگی تهران در برابر زلزله نیز گفت: در بافت‌های فرسوده تهران ناپایداری هست و ما باید نسبت به نوسازی بافت فرسوده اقدام کرده و علاوه بر آن مقاوم سازی بافت‌هایی که را فرسوده نیستند اما نیاز به مقاوم سازی دارند، دنبال کنیم. خوشبختانه یک خط تلاش نوسازی در شهرداری ایجاد شده است.
 
وی از افزایش سوله‌های مدیریت بحران خبر داد و گفت: هفت سوله مدیریت بحران را دراین دوسال به تهران اصافه کردیم و بیش از ۵۰ سوله هم به هدف اصلی خود بازگردانده شد، البته اقدمات ورزشی همچنان در آنها انجام می‌شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: