جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 2 بهمن 1401     
عضو شورای شهر تهران:
چرا قراردادهای شهرداری در سامانه قراردادهای کشور بارگذاری نمی‌شود؟

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، عضو شورای شهر تهران در مورد چرایی عدم بارگذاری قراردادهای شهرداری در سامانه ثبت اطلاعات قراردادهای کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

 ناصر امانی در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در مورد چرایی عدم ثبت قراردادهای شهرداری در سامانه ثبت اطلاعات قراردادهای کشور، گفت: از نظر قانونی همه دستگاه‌های دولتی موظف هستند که قراردادهایشان را در این سامانه بارگذاری کنند که ما این مسئله را از شهرداری پیگیر شدیم.
 
وی با بیان اینکه شهرداری پاسخ داد که آئین‌نامه مالی شهرداری تهران مستقل است و از آنجایی که بودجه دولتی ندارد این آئین نامه تابع آئین‌نامه مالی دولت نیست، گفت: بر این اساس لزومی ندارد که قراردادهای شهرداری بارگذاری شود و همچنین شهرداری پاسخ داد که از نظر فنی امکان بارگذاری اطلاعات قراردادی‌اش را ندارد.
 
امانی در این باره افزود: اگر دولت اصرار دارد که شهرداری تهران قراردادهایش را بر روی سامانه بارگذاری کند می‌تواند از نظر نرم افزاری این امکان را فراهم کند و یا حتی شهرداری نماینده‌ای داشته باشد تا آن نماینده این پاسخ‌ها را به مسئولان دولتی ارائه کند و راه حلی پیدا شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: