جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 2 بهمن 1401     
بازگشایی مجموعه ورزشی سهند تهران پس از ۵ سال تعطیلی

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۶ با اشاره به اینکه مجموعه سهند قدیمی خاستگاه بسیاری از پیشکسوتان فوتبال بوده و میراث محله خزانه محسوب می شود، گفت: نونواری این زمین فوتبال یکی از دغدغه های جدی فوتبال دوستان اهالی این محله است که پس از ۵ سال تعطیلی مجدد فعالیت خود را آغاز می‌کند.

سید مرتضی روحانی در این باره اظهارکرد: مجموعه سهند واقع در ناحیه ۳ خیابان شهید همدانی، خیابان فیروز آبادی با مساحت ۱۱۲۰۰ متر مربع با زمین فوتبالی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع آماده بهره برداری می شود.
 
وی افزود: از فضاهای موجود در این مجموعه می توان به دو رختکن مجزا با سرویس های بهداشتی و دوش های مورد نیاز و اتاق های داور و مربی به مساحت ۲۰۰ متر مربع، سالن های بدنسازی، کشتی به مساحت ۴۵۰ متر مربع، سکوی تماشاچیان واقع در ضلع غرب مجموعه با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر، نگهبانی و اتاق مدیریت به مساحت ۸۰ متر مربع، زمین فوتبال چمن مصنوعی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع، پیست دو پیرامون زمین فوتبال به مساحت ۴۵۰ متر مربع و ... اشاره کرد.
 
شهردار منطقه ۱۶ در پایان خاطرنشان کرد: بازسازی مجموعه طی دو قرارداد جداگانه، یک فقره قرارداد مرمت و بازسازی ابنیه و یک فقره قرارداد تعویض چمن مصنوعی در دستور کار معاونت فنی و عمران قرار گرفت و عملیات عمرانی از اواخر مهر ماه سال جاری آغاز و تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری به مرحله بهره برداری می رسد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: