جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 26 آذر 1401     
چرایی غیبت دو هفته‌ای زاکانی در شنبه‌های امید و افتخار

 به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز، سخنگوی شهرداری تهران دلیل عدم حضور شهردار تهران در افتتاحیه های شنبه‌های امید و افتخار طی دو هفته اخیر را حضور زاکانی در جلسه هیات دولت برای بررسی بودجه سال آینده عنوان کرد.

عبدالمطهر محمدخانی در تشریح علت عدم حضور شهردار تهران برای دومین شنبه افتخار و امید، گفت: شهردار تهران امروز در جلسه جمع‌بندی بودجه سال ۱۴۰۲ در دولت حضور پیدا کردند بی تردید آقای زاکانی همانطور که در ۱۵ شنبه افتخار و امید قبلی حضور مستمر داشتند برگزاری شنبه‌های افتخار و امید برایشان از اهمیت بسزایی برخوردار است.
 
وی ادامه داد: از سوی دیگر با توجه به اینکه شهردار تهران رئیس مجمع کلانشهرهای کشور هستند و در حقیقت نماینده شهرداری‌های کشور در هیات دولت محسوب می‌شوند برای دفاع از حقوق شهرداری‌ها در جلسه هیات دولت برای بررسی بودجه سال آینده حضور پیدا کرده‌اند.
 
وی ادامه داد: یکی از مباحث مهم در بررسی بودجه موضوع مربوط به شهرداری‌ها و مباحثی همچون حمل و نقل و آلودگی هوا است. لذا شهردار تهران خود را موظف به شرکت در این جلسات می‌داند. بر همین اساس امروز نیز قصد داشتند به محض اتمام جلسه بررسی بودجه در شنبه افتخار و امید حضور پیدا کنند که این امر با توجه به طولانی شدن جلسه محقق نشد.
 
شهردار تهران امروز شنبه در هفدهمین شنبه افتخار و امید که به بهره‌برداری از اقیانوس پارک و هشت شعبه فروشگاه شهروند اختصاص پیدا کرده بود، برای دومین شنبه متوالی حضور پیدا نکرده بود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: