جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 17 آذر 1401     
سخنگوی شورای شهر تهران خبر داد
پیش‌بینی پلاک‌های جایگزین برای ساکنین محدوده گود آذری

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه شهروندان زیادی در محدوده گود آذری زندگی می‌کنند، گفت: ۳۹۶ پلاک در این گود قرار دارد که منطقه ۱۶ شهرداری تهران در تلاش است پلاک‌های جایگزین را برای ساکنین این محله در نظر بگیرد.

در ادامه سلسله بازدیدهای چهارشنبه‌های فرهنگی، علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به منظور بازدید از پروژه‌های فرهنگی، در منطقه ۱۶ پایتخت حضور یافت که در این بازدید روحانی شهردار منطقه ۱۶ و جمعی از معاونان منطقه سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران را همراهی کردند.
 
براساس این گزارش نادعلی در ابتدای بازدید ضمن حضور در آرامگاه شهدای گمنام به مقام شهدای والا مقام ادای احترام و سپس از بخش های مختلف حوزه علمیه امیر المومنین (ع) بازدید کرد.
 
در ادامه بازدید نادعلی از زمین فوتبال سهند بازدید به عمل آورد که نزدیک ۴ سال بدون استفاده مانده و راه اندازی مجدد این مجموعه ورزشی از مطالبات اصلی شهروندان منطقه ۱۶ بود.
 
در حاشیه این بازدید نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اظهارکرد: نکته حائز اهمیت برای مدیریت شهری افزایش سرانه فضای ورزشی برای منطقه ۱۶ است و به همین منظور تلاش خواهد شد در محله خزانه به جهت استعدادیابی ورزشی، زمین فوتبال سهند تا ۲۲ بهمن امسال فعالیت خود را از سر بگیرد.
 
در ادامه سید مرتضی روحانی شهردار منطقه ۱۶ گفت: تلاش خواهیم کرد زمین های فوتبال را در منطقه بازسازی کنیم و به همین منظور در کنار زمین فوتبال سهند دو زمین فوتبال دیگر تا ۲۲ بهمن امسال آماده بهره برداری می شود.
 
در ادامه بازدید چهارشنبه های فرهنگی، نادعلی در پارک میثاق منطقه ۱۶ حضور یافت؛ نکته قابل توجه در این پارک وجود آسیب‌های اجتماعی و حضور معتادان متجاهر بود که سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: موضوع رسیدگی به وضعیت آسیب‌های اجتماعی در منطقه ۱۶ اهمیت دارد؛ لذا در این زمینه باید تمامی دستگاه‌های مربوط به میدان آمده تا در جهت کاهش‌های آسیب اجتماعی در این منطقه فعالیت‌های خوبی صورت گیرد.
 
وی افزود: شهرداری تهران در زمینه مقابله با آسیب های اجتماعی اقداماتی را انجام داده است و باید اقدامات کارشناسی شده برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در منطقه ۱۶ شهرداری تهران ادامه داشته باشد.
 
نادعلی در ادامه از گود آذری بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: این گود یکی از گودهای قدیمی تهران است که بسیاری از شهروندان در این محله زندگی می کنند و اکثرا اتباع هستند.
 
وی افزود: ۳۹۶ پلاک در این گود قرار دارد که منطقه ۱۶ شهرداری تهران در تلاش است پلاک های جایگزین را برای ساکنین این محله در نظر بگیرد.
 
در ادامه سید مرتضی روحانی شهردار منطقه ۱۶ گفت: انتقال شهروندان این محله گود آذری برای حفظ سلامت و کمک به این شهروندان اهمیت بالایی دارد که در شهرداری منطقه ۱۶ به دنبال آن هستیم.
 
علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه بازدید به مناسب هفته معلولان در مدرسه معلولان امام رضا (ع) حضور پیدا کرد و در جریان روند عملکرد این مرکز آموزشی قرار گرفت و در حاشیه این بازدید چند ویلچر از سوی مدیریت شهری تهران تقدیم این مرکز آموزشی مخصوص معلولان شد؛ همچنین نادعلی از مسجد تاریخی فرازنده در منطقه ۱۶ شهر تهران و مجموعه شهربانو در این منطقه نیز  بازدید کرد.
 
نادعلی در ادامه بازدید چهارشنبه‌های فرهنگی خود با جمعی از مدیران و نخبگان فرهنگی منطقه ۱۶ با محوریت فرهنگی دیدار و گفتگو کرد که توسعه سرانه فضاهای فرهنگی و همچنین توجه ویژه به موضوعات فرهنگی از جمله نکات این دیدار بود.
 
نایب رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با خانواده شهید پاشاپور دیدار و گفتگو کرد و  سپس در مسجد سیدالشهدا (ع) در محله نازی  آباد حضور یافت و با شهروندان این منطقه گفتگو کرد؛ رسیدگی به موضوعات فرهنگی و افزایش سرانه فضاهای ورزشی در منطقه ۱۶ مهم ترین مطالبات شهروندان این محله بود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: