جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 15 آذر 1401     
تحویل ۲۰۰۰ چرخ به متروی تهران

 به گزارش حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، معاون شهردار تهران گفت: با تحویل ۷۴۱ چرخ باقی مانده از محموله ۲۰۰۰ عددی چرخ مترو به شرکت بهره برداری متروی تهران، بحران کمبود چرخ قطارهای شهری و زیرزمینی برطرف شد.

 لطف الله فروزنده در این باره تصریح کرد: پس از اخذ سفارشات لازم از شرکت بهره برداری متروی تهران و تسریع در تخصیص و پرداخت تأمین اعتبارات لازم به موقع توسط این معاونت، شرکت سرمایه گذاری شهر از طریق مناقصه عمومی نسبت به خرید ۲۰۰۰ عدد چرخ مترو اقدام کرده، با وجود مشکلات نقل و انتقالات در زمان بحران کرونا و همچنین تحریم های ظالمانه علیه ایران، این محموله در چند نوبت وارد کشور شد تا واگن‌های متوقف شده به دلیل کمبود چرخ، فعال و در جابجایی مسافر استفاده شود.
 
وی افزود: با هدف کاهش هزینه‌های مبتنی بر انجام مناقصات در کنار صرفه و صلاح شهرداری در انجام معاملات و فرآیند بازرگانی داخلی و خارجی، دو مناقصه عمومی جهت انتخاب تامین کنندگان کالاهای مورد درخواست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برگزار شد. این شیوه از برگزاری مناقصه و تلاش‌های شرکت سرمایه گذاری شهر، کاهش ۵۰ درصدی قیمت تمام شده که مبلغی بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان است را در پی داشت.
 
 معاون شهردار تهران اظهار امیدواری کرد با برطرف شدن نقصان کمبود چرخ های مورد نیاز شرکت بهره برداری مترو، شاهد افزایش ایمنی مترو و رضایتمندی مسافران و بهبود کیفیت خدمت رسانی باشیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: