جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 29 شهريور 1401     
ارتقای کمی و کیفی و تنوع محصولات اقتصادی گروه سایپا در دوره مدیریت جدید قابل تقدیر است

 به گزارش گروه نگاه پارلمان به شهر تهرانی نیوز، دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارتقای کمی و کیفی و تنوع محصولات اقتصادی گروه سایپا در دوره مدیریت جدید قدردانی کرد.

یعقوب رضازاده اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا در سال جاری به ویژه طی ماه های اخیر در راستای ارتقای کمی و کیفی محصولات، تنوع محصولات اقتصادی، کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و توسعه محصول اقدامات خوبی انجام داده و بنده شخصا از مدیریت جدید و عوامل زحمتکش گروه سایپا اعم از مهندسین ،مدیران، سرمایه گذاران ،کارمندان و کارگران این مجموعه تقدیر و تشکر میکنم.
 
وی همچنین با اشاره به ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش گروه سایپا عنوان کرد: نظراتی که از مردم دریافت می کنیم مبین ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش محصولات سایپا از سطح متوسط به سطح خوب است و با شفاف سازی و اعتماد سازی میان مشتریان وضعیت از این بهتر هم خواهد شد.
 
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی در ادامه ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدواریم با ارتقای کمی و کیفی خودروهای داخلی و رقابت سالم میان خودروسازان و همچنین استفاده از نظرات مردم و مجلس از ورود دلالان به بازار و ایجاد بازار سیاه خودرو جلوگیری شود.
 
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان بر همراهی خودروسازان با مجلس تاکید و خاطرنشان کرد: خودروسازان می توانند طرح های خود در زمینه بهبود کمیت و کیفیت تولید و بهینه سازی قانون خودروسازی را از طریق وزارت صمت به مجلس ارجاع دهند و مجلس نیز با همفکری دولت و استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصان این حوزه ، خودروسازان را همراهی کرده و به تسهیل قوانین تولید کمک خواهد کرد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: