جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 29 شهريور 1401     
احداث نخستین مسیر ویژه موتورسواران در میدان توحید

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه۲ گفت: با هماهنگی پلیس راهور مسیر ویژه تردد موتورسواران درمیدان توحید احداث می شود.

مهدی صالحی با اشاره به اینکه محدوده میدان توحید یکی از معابر پرتردد منطقه به شمار می‌آید، گفت: تداخل حرکتی موتورسواران و خودروها در این محدوده علاوه بر مشکلات ترافیکی ، موجب افزایش حوادث رانندگی  به ویژه برای موتورسواران می شود .
 
وی افزود: بر همین اساس طرح کانالیزه شدن مسیر موتورسیکلت در این محدوده پیشنهاد شد و با هماهنگی پلیس راهور یک مسیر اختصاصی از ابتدای خیابان نصرت غربی تا خیابان آزادی برای موتورسواران به طول ۴۰۰‌متر ایجاد می‌شود.
 
صالحی با بیان اینکه عملیات نرده‌گذاری برای جداسازی مسیر تردد خودروها از موتورسواران شروع شده است، گفت: مسیر پیشنهادی جزو محدوده‌های پارک حاشیه‌ای به شمار می‌آمد و تا کنون خودروها پارک می‌کردند که با هماهنگی پلیس، مسیر پارک حاشیه‌ای خودروها حذف شد.
 
شهردار منطقه ۲ عرض مسیر اختصاصی را یک و نیم‌متر عنوان کرد و ادامه داد: اکنون ۲ مسیر برای خودروها و یک مسیر برای موتورسواران اختصاص یافته است.
 
صالحی با تأکید بر اینکه اجرای مسیر جداکننده خیابان توحید به شکل آزمایشی در این مسیر شروع شده است اظهار کرد: در صورت کسب نتایج مثبت و تأیید پلیس راهور این طرح در سایر مسیرهای منطقه هم اجرا می‌شود تا تصادف‌های موتورسواران کاهش یابد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: