جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 28 شهريور 1401     
تخریب ویلاهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی جنوب غربی پایتخت

به گزارش اخبار مناطیق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه ۱۸ از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغات در جنوب غربی پایتخت خبر داد.

خسروی ضمن تاکید بر حفظ و صیانت از حریم و اراضی کشاورزی و باغ ها در جنوب غربی پایتخت گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و تغییر کاربری اراضی زراعی شهرداری منطقه ۱۸ ، اقدامات مقتضی با هماهنگی نهادهای ذیربط صورت گرفت و پس از اخذ مجوزات قضایی و بازدید میدانی از املاک واقع در شمس آباد و فیروز بهرام رفع خلاف و اعاده تخلفات آنها پیگیری و اعمال شد.

شهردار منطقه ۱۸ با اشاره به عدم اخذ مجوز اینگونه موارد افزود: متخلفین در سنوات گذشته برخلاف ضوابط و اصول شهرداری نسبت به احداث باغ ویلا، دیوارکشی، ایجاد فنس، پرچین، احداث استخر و سکو اقدام کرده بودند که پس از طرح شکایت و پیگیری قضایی در نهایت منجر به اخذ دستور قضایی مبنی بر قلع و قمع مستحدثات شد.

وی افزود: پس از هماهنگی های لازم با دستگاههای قضایی و انتظامی  و با بسیج تمامی پرسنل و نیروهای اجرایی ناحیه و ادوات و ماشین آلات لجستیکی و موتوری منطقه و با حضور ریاست کلانتری گلدسته و احمدآباد مستوفی، اداره جهاد کشاورزی شهرستان اسلامشهر و یگان ویژه امداد شهرستان اسلامشهر ، نسبت به اجرای دستور قضایی و رفع خلاف مستحدثات غیر مجاز و آزاد سازی ۱۱ هکتار از اراضی کشاورزی و باغات در سطح حریم  منطقه ۱۸ اقدام شد.

خسروی افزود: در این عملیات اجرایی ۸ دستگاه ویلا به مجموع متراژ ۱۳۵۰ متر مربع ، ۱۲۰۰ متر طول دیوارکشی اساسی، فنس کشی ۳۵۰ متر طول، پرچین ۵۵۰ متر طول، استخر  ۱۲ مورد و سکو ۳ مورد رفع خلاف و جمع آوری شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: