جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 28 شهريور 1401     
ترافیک نیمه سنگین در ۲ محور شمالی و محورهایی در ایلا

 به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در ۲ محور شمالی و چند محور مواصلاتی دیگر خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس در محدوده‌های میدانک، نساء، ولی آباد، هزارچم و انارک هستیم. ترافیک در هر دو مسیر رفت و برگشت محور هراز نیز در محدوده سه راهی چلاو، پرحجم و روان گزارش شده است. 
 
وی ادامه داد: ترافیک در مسیر آزادراه کرج- قزوین در محدوده مهرویلا، آزادراه قزوین - کرج محدوده های پل کردان و پل فردیس، محور ایلام - سرابله - حمیل محدوده های ایلام  و تونل آزادی و گلمه نیمه سنگین اما روان گزارش شده است. 
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور نیز گفت: وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی کشور آرام و بدون مداخلات گزارش شده است.
 
وی در باره محورهای مسدود نیز گفت: محورهای ریگان-ایرانشهر، لاسم – ارجمند، تهران - امامزاده داود و جاسک - جکدان مسدود هستند. درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: