جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 24 شهريور 1401     
یک کشته و ۲۲ مصدوم حاصل ۴ حادثه ترافیکی در خوزستان

 

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز، سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن یک نفر و مصدومیت ۲۲ تن در حوادث ترافیکی امروز خبر داد.

عارف شرهانی اظهار کرد: در پی انحراف یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ که ساعت ۸:۰۵ امروز (۲۳ شهریورماه) در مسیر مرغ ایذه رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند.

وی افزود: مصدومان این حادثه که پنج مرد ۳۴ ، ۴۵ و ۵۰ ساله بودند توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهدای ایذه انتقال یافتند.

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نیز که ساعت ۱۴:۱۱ امروز در کیلومتر ۱۰ محور شادگان به سربندر رخ داد، یک مرد ۷۰ ساله جان باخت.

وی افزود: در این حادثه پنج نفر نیز مصدوم شدند که سه نفر توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ در محل درمان شدند و دو نفر توسط آمبولانس جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

شرهانی گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی تیبا که ساعت ۱۴:۵۶ امروز در کیلومتر ۱۰ محور هندیجان - ماهشهر رخ داد، پنج نفر مصدوم شدند.

وی افزود: مصدومان این حادثه که یک پسر ۱۴ ساله، ۱۷، ۱۸ و دو مرد ۴۰ و ۵۵ ساله بودند توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان ماهشهر انتقال یافتند.

وی عنوان کرد: در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی پژو و یک دستگاه تیبا نیز که ساعت ۱۷:۱۰ امروز در کیلومتر محور اهواز - اندیمشک رخ داد، هفت نفر مصدوم شدند.

وی افزود: در این حادثه سه مرد ۲۵، ۳۵ و ۶۴ ساله و چهار زن ۲۳، ۲۵، ۳۹ و ۵۵ ساله مصدوم شدند که سه نفر توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ در محل درمان شدند و چهار به بیمارستان گلستان اهواز انتقال یافتند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: