جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 12 مرداد 1401     
گامی دیگر در بازگشایی کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار

 

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار منطقه 15 از تملک 4 ملک مهم در بازگشایی کندروی پروژه بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.

سید مهدی صباغ شهردار منطقه 15 با اعلام این خبر گفت: ۴ ملک به  مجموع مساحت ۴۵۰ متر مربع عرصه  در پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار در محدوده محله مشیریه تملک شد.

وی با اشاره به اینکه در این پروژه تا پایان سال 1400، 34 معارض باقی مانده بود افزود : با تملک این ۴ ملک ۱۲ درصد پیشرفت فیزیکی به نسبت املاک باقی مانده داشتیم و ۳۰ معارض باقی مانده در مرحله اخذ ماده ۹  و یا در برنامه انجام تملک است.

صباغ افزود: فرآیند تملک این ۴ ملک  از  ابتدای سال  با حمایت های سازمان املاک و معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و تلاش همکارانم انجام شده است که تملک آنها، با ۶۷۰  متر مربع اعیان  با اعتبار و نقدینگی به مبلغ ۱2 میلیارد تومان انجام شد.

عملکرد ترافیکی بزرگراه شهید نجفی رستگار تا حد قابل توجهی به مانند کارکرد یک محور کمربندی است چرا که بهره برداری از این بزرگراه سبب تفکیک ترانزیتی و بزرگراهی از رفت و آمدهای محلی شده است و این در حالیست که بزرگراه شهید رستگار برای میدان بسیج، بزرگراه بسیج، بزرگراه بعثت و بخش شرقی بزرگراه آزادگان نقش یک محور کمکی را ایفا می‌کند و بار ترافیکی این معابر را کاهش می‌دهد و موجب بهبود وضعیت مبادی ورودی شرق و جنوب شرقی تهران شده است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: