جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 12 مرداد 1401     
در کدام معابر تهران حجم ترافیک بالاست؟

 

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون عملیات پلیس راهور پایتخت، آخرین وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی را تشریح کرد.

سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران گفت: بزرگراه‌های نواب، همت، ستاری و زین الدین دارای حجم بیشتری از ترافیک صبحگاهی هستند.

او با بیان اینکه تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع، معابر و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند تصریح کرد: با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت صورت گرفت، شاهد حجم بالای تردد و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران هستیم.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب ب شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند .

سرهنگ رازقی افزود: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر، بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای بار ترافیکی هستند.

او گفت: خیابان کارگر و بزرگراه سعیدی موازی بزرگراه نواب بوده و رانندگان می توانند از این دو مسیر هم به عنوان محور جایگزین بزرگراه نواب استفاده و تردد کنند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: