جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 3 مرداد 1401     
معاون استاندار تهران خبر داد:
منع فعالیت های ورزشی در فضای باز برای دوشنبه، ۳ مرداد

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از منع فعالیت های ورزشی و خودداری از تردد در فضای باز برای دوشنبه (۳ مرداد) به ویژه برای گروه های حساس، سالمندان، بیماران قلبی، عروقی، ریوی و تنفسی و کودکان خبر داد.

 عابد ملکی در تشریح مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، گفت: سیزدهمین جلسه کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوا با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط برگزار شد؛ با توجه به کاهش کیفیت هوا و بررسی مدل های گرد و غبار و تصاویر ماهواره ای، مقرر شد برای دوشنبه (۳ مرداد) بیمارستان ها و مراکز درمانی برای ارائه خدمات به مردم در حال آماده باش باشند.
 
وی افزود: خودداری گروه های حساس، سالمندان، بیماران قلبی، عروقی، ریوی و تنفسی و کودکان از تردد و فعالیت در فضای باز، خودداری از فعالیت های ورزشی در فضای باز و جانمایی پایگاه های سیار فوریت های پزشکی اعم از اورژانس و هلال احمر در مناطق شلوغ، متراکم و پرتردد شهر از دیگر مصوبات این جلسه بود.
 
وی ادامه داد: مقرر شد سازمان صدا و سیما، رسانه ها و روابط عمومی کلیه دستگاه های اجرایی، نسبت به اطلاع رسانی لازم، توصیه ها و جلب همکاری و مشارکت عمومی در خصوص رعایت نکات بهداشتی ویژه شرایط اضطرار آلودگی هوا و نظایر آن، اقدام نمایند. همچنین استفاده از ماسک های موردتأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توسط آحاد مردم و به ویژه شاغلین پلیس راهور و شهرداری ها و ... که بیشترین مواجهه با آلودگی هوا و حضور در فضای باز دارند،  ضرورت دارد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: