جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 3 مرداد 1401     
ایمن سازی گذرگاه‌های عابر پیاده در منطقه ۱۳

 

به گزارش گروه اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،به منظور افزایش ایمنی شهروندان در هنگام رفت و آمد، عملیات ایمن سازی گذرگاه های عابر پیاده در منطقه ۱۳ آغاز شد.

محمد هادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه گفت: با توجه به مصوبات ابلاغی، بررسی سوابق تصادفات و پس از بازدید‌های متعدد میدانی انجام شده،  ایمن سازی گذرگاه عابر پیاده در دستور کار معاونت حمل و نقل ترافیک قرار گرفت.

او هدف از اجرای این طرح را، افزایش آگاهی و دید رانندگان از محل های عبور عابرین پیاده اعلام کرد و افزود: به منظور ایمن سازی گذرگاه های عابر پیاده، علائم و تجهیزات ترافیکی از جمله موانع ارتجاعی، رفلکتور، گل میخ و سرعتکاه نصب و جانمایی شده است.

به گفته شهردار منطقه ۱۳،  رنگ آمیزی جداول و نرده ها با رنگ زرد و مشکی، کاهش ارتفاع نرده در محل های عبور، هرس درختان پیرامون محل های عبور و نصب جان‌پناه و... از جمله دیگر اقداماتی است که به دنبال کاهش تصادفات، افزایش سطح ایمنی معابر و محافظت از جان شهروندان انجام می شود.

شهردار منطقه۱۳ خاطر نشان کرد: در حال حاضر،  این طرح در گذرگاه های عابر پیاده خیابان پیروزی و همچنین پل های عابر روی مسیل های سطح منطقه  اجرا می شود.