جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 2 مرداد 1401     
سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران عنوان کرد
امضای تفاهم‌نامه ساخت ۱۵ هزار واحد مسکونی در تهران طی روزهای آینده

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران از امضای دو تفاهم‌نامه مهم همکاری برای ساخت مسکن طی روزهای آینده خبر داد.

 مهدی هدایت در حاشیه آیین آغاز عملیات احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی قرارگاه جهادی تأمین مسکن که با حضور شهردار تهران برگزار شد، اعلام کرد: تفاهم‌نامه ساخت ۵۰۰۰ هزار واحد مسکونی با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و ۱۰ هزار واحد مسکونی با بنیاد مستضعفان به دستور شهردار تهران طی روزهای آینده منعقد خواهد شد.
 
سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران با تأکید بر اهمیت ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا در حوزه مسکن، تصریح کرد: ساخت مسکن در شهر تهران به یک جریان پایدار تبدیل خواهد شد.
 
به گفته هدایت، عملیات اجرایی ۸ پروژه مسکونی و چندین پروژه زیرساخت در منطقه ۲۰ نیز طی روزهای آتی آغاز می شود.
 
سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به آغاز احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی توضیح داد: در فاز نخست اجرای این پروژه، ۸۰۰ واحد و در فاز دوم ۱۲۰۰ واحد مسکونی با مشارکت سازمان نوسازی شهر تهران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته می شود.
 
بر اساس گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، هدایت ابراز امیدواری کرد که فاز نخست این پروژه مسکونی که در بافت فرسوده منطقه ۱۸ و در محله شهید رجایی واقع شده طی ۳۶ ماه آتی به بهره برداری برسد و مقدمات اجرای فاز دوم نیز به زودی فراهم شده و همگام با فاز نخست وارد عملیات اجرا شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: