جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 1 مرداد 1401     
جاده هراز بسته شد

 به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد که تردد از جاده هراز از امروز تا چهارم مردادماه ممنوع است.

سرهنگ احمد شیرانی  با اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: طبق آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور، تردد از محور هراز در مسیر رفت و برگشت تا چهار مرداد ماه ممنوع است.
 
 وی با بیان اینکه کارگاه جاده‌ای و عملیات عمرانی منجر به انسداد محور شده گفت: محور هراز  از اول تا چهارم مردادماه ، به صورت ۲۴ ساعته به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین چالوس و فیروزکوه انجام می‌شود.
 
شیرانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز گفت:‌ گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک حاکی از ترافیک پرحجم در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل شهرستانک تا نساء است. همچنین ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیز گزارش شده است و در دیگر محورهای مواصلاتی ترافیک بدون هیچ گره و مشکلی به آرامی در حال انجام است.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره محورهای مسدود شریانی کشور نیز گفت: دو محور ریگان - ایرانشهر و ایرانشهر - دلگان - زهکلوت  دو محور شریانی مسدود هستند و محورهای هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند نیز در وضعیت انسداد فصلی قرار دارند.
 
وی درباره وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور گفت: هیچ مداخله جوی خاصی در محورهای مواصلاتی کشور گزارش نشده است، اما با توجه به گرمای هوا لازم است که رانندگان با دقت و احتیاط بیشتری رانندگی کرده و حتما دستکم به ازای هر دو ساعت رانندگی، حدود یک ربع استراحت کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: