جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 11 تير 1401     
اتمام مقاوم‌سازی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با بلوار مرزداران

 به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت یادمان سازه از اتمام عملیات مقاوم‌سازی و بهسازی لرزه‌ای پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با بلوار مرزداران خبر داد.

امین شالبافان گفت: عملیات اجرایی پروژه مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با بلوار مرزداران به اتمام رسیده است. طرح بهسازی این پل شامل تقویت ستون‌ها با ژاکت بتنی و تقویت سرستون‌ها با افزایش مقطع سرستون به همراه عملیات پس کشیدگی پس از یکسال و در زمان معین به پایان رسید.
 
مدیرعامل  شرکت یادمان سازه ادامه داد:  خاکبرداری، برچیدن کاور، مضرس کاری، کاشت میلگرد، آرماتوربندی، قالب بندی و بتن ریزی به همراه اجرای پرایمر ستون ها و قالب بندی تحتانی سر ستونها و خاکریزی، بخشی از عملیات اجرایی برای تقویت ستونها و سرستون‌های این پل است.
 
شالبافان با اشاره به اینکه پل تقاطع بزرگراه یادگار امام (ره) با بلوار مرزداران ۸۸ متر طول و ۱۸ متر عرض دارد گفت: این پل در سال ۱۳۷۷ در ۴ دهانه و با عرشه بتنی احداث شده بود و عملیات مقاوم سازی و بهسازی لرزه‌ای این پل سواره رو با هدف تقویت ستون‌ها و سرستون‌ها در خرداد ماه سال گذشته آغاز شده بود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: