جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 4 بهمن 1401     
پس از اخطارهای مکرر شهرداری،
ساختمان یک شرکت فراورده‌های غذایی در منطقه ۱۱ پلمب شد

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ اعلام کرد: به دلیل تخلفات عدیده ساختمانی، ساختمان متعلق به یک شرکت فرآورده‌های غذایی پلمب شد.

یاسر علیزاده، شهردار ناحیه یک این منطقه اعلام کرد، پس از بررسی‌های میدانی و اخذ گزارشات از ناظران شهرسازی متوجه عدم توجه ساختمان شرکت مربوطه به اخطارهای شهرداری شدیم.
 
او افزود: متاسفانه با وجود اخطارهای مکرر شهرداری، مالک ساختمان به تخلفات ساختمانی اعم از تغییر کاربری غیر مجاز ادامه داده است.
 
علیزاده تصریح کرد: در پی تخلفات ساختمانی رای کمیسیون ماده صد برای این ساختمان صادر شد و متعاقبا به دلیل عدم توجه مالک و عدم رفع خلاف ساختمانی در نتیجه بنا بر قانون و الزام توجه به حقوق عامه مردم، ساختمان شرکت به دستور قضایی در محدوده ناحیه یک منطقه ۱۱ پلمب شد.
 
شهردار ناحیه یک در انتها گفت: در اجرای قانون تعارف نداریم؛ قانون برای شهروندان و اصحاب صنعت و برندهای معروف یکی است و به خاطر شهرت و اسم اشخاص حقیقی و حقوقی از اجرای قانون چشم‌پوشی نمی‌کنیم. ابتدا اخطار می‌دهیم و تذکر شفاهی ولی در صورت عدم توجه قطعا مطابق قانون اقدام می‌کنیم.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: