جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 12 مرداد 1401     
اجرای طرح ویژه ترافیکی در راه‌های البرز

 

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راه استان البرز گفت: با توجه به تعطیلی چند روز آینده طرح ویژه ترافیکی در جاده‌های این استان به اجرا درآمده است.

پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز، گفت: طرح ویژه ترافیکی از امروز آغاز و تا روز سه شنبه ۱۸ مرداد ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس راه البرز با آمادگی کامل در پایگاه‌های ثابت و سیار به صورت تیم های خودرویی ، موتوری و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده‌های استان البرز را رصد می‌کنند.

رئیس پلیس راه استان البرز اظهار کرد: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

 کرمی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه‌های استان البرز بویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می‌افزاید.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همکاری رانندگان با مأموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.

 رئیس پلیس راه البرز اضافه کرد: انتظار می‌رود مسافران زمان برگشت سفر خود را مدیریت کنند چرا که موکول کردن زمان سفر به ساعات پایانی تعطیلات با ترافیک سنگین در جاده های استان البرز و ایجاد مشکلات فراوان برای مسافران همراه است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: