جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور از تحول در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و ون در دولت شهید آیت الله رئیسی خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: در مجموع رفت و برگشت، یک میلیون و ۵۸۵ هزار و ۳۲۳ نفر از شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید و همراهانش، از طریق خطوط هفت‌گانه متروی تهران جابه‌جا شدند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران درباره اختلال به وجود آمده در خط ۵ متروی تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان گفت: در ساعت ۶:۴۰ دقیقه صبح در اثر قطع برق مسیر جنوبی خط ۵ حد فاصل ایستگاه اتمسفر تا تهران، حرکت قطارها در این خط دچار اختلال شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن عذرخواهی از مسافران محترم به اطلاع می رساند، به دلیل بروز نقص فنی در سیستم برق خط ۵، حرکت قطارها در این خط با اختلال روبرو است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در حال حاضر سرویس‌دهی خط ۵ متروی تهران از ایستگاه ارم سبز به سمت ایستگاه گلشهر ازسرگرفته شده است.

به گزارش حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت: ثبت نام والدین جهت دریافت خدمات سرویس مدرسه در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) برای سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ از اول خرداد سال جاری آغاز می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از سرویس‌دهی ویژه مترو به شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه اعلاک کرد که قطعی برق روشنایی عادی در ایستگاه میرزای شیرازی که دقایقی باعث تاریکی نسبی بخش سالن فروش بلیت شده بود، برطرف شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای طرح بخشودگی و تسهیل‌گری در دریافت پروانه فعالیت برای دارندگان تاکسی‌های غیرفعال و فاقد مجوز فعالیت به مناسبت دهه کرامت خبرداد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: اتوبوس‌های ملکی شرکت واحد نوسازی شده و دارای کولر هستند، اما اتوبوس‌های مربوط به بخش خصوصی که قدیمی هستند جایی برای تعبیه کولر ندارند که با نوسازی ناوگان با اتوبوس‌های خریداری شده، اتوبوس‌های قدیمی کنار گذاشته خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، در نشست مشترک رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با جمعی از تاکسیرانان بر پیگیری پوشش بیمه تامین اجتماعی برای تمامی تاکسیرانان تاکید شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سرپرست شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از سرویس‌دهی حداکثری این ناوگان در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در تشریح تمهیدات این شرکت برای خدمات رسانی در سی ‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: ۳ خط ویژه اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پیش بینی شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از انعقاد تفاهم‌نامه خدمات اجتماعی ویژه رانندگان تاکسی بین این سازمان و سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد که به علت اختلال در سیستم علائم خط پنج در ایستگاه تهران (صادقیه)، اعزام قطارهای تندرو از ایستگاه گلشهر تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از رفع اختلال و اعزام قطارهای تندرو از ایستگاه گلشهر طبق برنامه زمانبندی خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، در ادامه اقدامات مربوط به رفع نواقص خط ۳ متروی تهران، امسال نیز بخش دیگری از تأسیسات، دسترسی‌ها و ورودی‌های جدید این خط تکمیل و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت تا کیفیت ارائه خدمات در ایستگاههای خط ۳ مترو ارتقاء یابد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اعلام آغاز فرآیند نام‌نویسی دارندگان تاکسی فرسوده جهت جایگزینی با تاکسی برقی، گفت: ثبت نام این طرح از امروز پنجم اردیبهشت ماه آغاز شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از ورود ۵۰۰۰ دستگاه اتوبوس نو تا پایان سال خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال جدید توضیحاتی ارائه کرد.