جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران درمورد خرابی سامانه فروش الکترونیکی بلیت در مترو توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهی تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت متروی تهران از آماده سازی ایستگاه متروی میدان کتاب در خردادماه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، رییس‌جمهور گفت: امروز فضای کشور فضای کار و تولید است و این فضا باعث رضایت مردم می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، صبح امروز ۵ ایستگاه مترو در خطوط ۶ و ۷ با حضور رییس جمهور افتتاح خواهد شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خدمات رسانی در پنجشنبه و جمعه آخر سال را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومیو شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تمهیدات و برنامه‌های ویژه شرکت بهره‌برداری مترو برای سرویس‌دهی به شهروندان و مسافران در روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، از رفع نقص فنی پیش‌آمده در خط یک متروی تهران خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهر تهران در مورد آخرین وضعیت پایانه جدید شرق توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوزف سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه در شب عید با زحمت همکاران مترو سرویس‌دهی به شهروندان تا ساعت ۲۴ ادامه دارد، گفت: سرفاصله حرکت قطارها در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۲ شب هر نیم ساعت یک بار است؛ ضمن اینکه این طرح در تمام خطوط مترو اجرا می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، افتتاح ۴ ایستگاه جدید و ۱۰ کیلومتر مسیر تونلی در خط ۶ متروی تهران، در واقع ۹ منطقه پایتخت شامل مناطق ۱۵،۱۴،۱۳،۱۲،۷،۶،۵،۲و ۲۰ تحت پوشش شبکه حمل و نقل ریلی درون شهری قرار می گیرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از افزایش ۲۵ درصدی تعداد مسافران مترو تنها در خط یک خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: نقص فنی پیش‌آمده در خط یک متروی تهران رفع شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت متروی تهران درباره بهره‌برداری همزمان چهار ایستگاه در خط ۶ متروی تهران گفت: ایستگاه‌های میدان شهدای هفتم تیر، میدان حضرت ولیعصر (عج)، بوستان لاله و خیابان کارگر به طول ۹.۵ کیلومتر تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو ضمن تشریح برنامه‌های آخر سال و سال تحویل مترو اعلام کرد که متروی تهران در ۲۴ سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد سفر را پوشش داده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل متروی تهران گفت: روند سرویس دهی خطوط ۶ و ۷ به شهروندان پایتخت با افتتاح ۵ ایستگاه و یک ورودی جدید در شبکه متروی تهران ، گشایش های قابل توجهی خواهد داشت و این رویدادهای حمل و نقلی ، همگی در هفته پایانی اسفند ماه سال جاری رخ خواهد داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد طرح ساماندهی بساط گستران در مترو توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در پی انتشار تصویری از واگن بانوان در سایر واگن‌ها توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، سرپرست مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو در مورد انتشار گرد و خاک در ایستگاه متروی ارم سبز توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: روز گذشته در یکی از قطارهای نسل اول خط یک متروی تهران به علت داغ شدن مقاومت سقفی در بالای واگن شماره ۴ شاهد انتشار دود بودیم که بلافاصله اقدامات لازم انجام شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، مدیر عامل شرکت متروی تهران در مورد آخرین وضعیت توسعه و تکمیل خطوط فعلی متروی تهران توضیحاتی ارائه کرد.