تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


جریمه خودرو‌های متوقف شده حاشیه مراکز تفریحی
تاريخ خبر: شنبه، 12 مهر 1399 ساعت: 16:17

 به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،با تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا، خودرو‌های پارک شده در حاشیه بوستان‌ها و تفرج گاه‌های کلانشهر اصفهان از امروز جریمه می‌شوند.

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: طبق تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا در شرایط بحرانی کرونا در اصفهان، درصورتی که شهروندان خودرو‌های خود را در حاشیه زاینده رود، بوستان‌ها و مراکز تفریحی پارک کرده باشند برای آنان اعمال قانون و جریمه می‌شوند.
 
سرهنگ محمدرضا محمدی از مردم خواست برای حفظ سلامت خود و کادر درمان از توقف خودرو‌ها در حاشیه مراکز تفریحی و زاینده رود و بوستان‌ها خودداری کنند.
 
وی شرایط کنونی کرونا را طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نگران کننده دانست و گفت: دیروز با وجود تصمیم گیری ستاد کرونا از ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌ها و تفرج گاه ها، شاهد توقف گسترده خودرو‌ها در حاشیه کوه صفه در بزرگراه بودیم و این نشان از بی توجهی مردم به رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی و پرهیز نکردن از اجتماع است.
 
استان اصفهان در شرایط قرمز کرونا است و در این شرایط ستاد استانی مقابله با کرونا تصمیم بر اعمال محدودیت‌هایی در کلانشهر اصفهان گرفته تا بتوان از آمار مبتلایان به این یبماری نفس گیر کاسته شود.