تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


تعیین سرنوشت طرح ترافیک در شورای ترافیک شهر تهران
تاريخ خبر: شنبه، 6 مهر 1398 ساعت: 16:24

به گزارش تهرانی نیوز، ظهر امروز ایستگاه مترو میدان امام حسین (ع) و ١۴ سامانه جدید هواساز با حضور شهردار و رئیس شورای‌ اسلامی شهر تهران به بهره‌برداری رسیدند.

ظهر امروز پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر و علی اعطا و شهربانو امانی از اعضای شورای‌شهر تهران به همراه حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران با حضور در ایستگاه مترو میدان شهدا سوار قطار شدند و در ایستگاه امام حسین (ع) ١۴ سامانه جدید هواساز در خط ۶ مترو و ایستگاه میدان امام حسین (ع) را به بهره‌برداری رساندند.

شهردار تهران در حاشیه این بهره‌برداری گفت: امروز در این مراسم، ایستگاه تقاطعی میدان امام حسین (ع) و ١۴ سامانه جدید هواساز میان‌تونلی به بهره‌برداری رسیدند که نقش بسیار مهمی در امنیت و ایمنی مترو دارند؛ با همین آهنگ در توسعه مترو پیش خواهیم رفت.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید سرفاصله خطوط ١، ٢، ۴، ۶ و ٧ کاهش پیدا کرده که این امر ارتباط مستقیم با افتتاح هواکش‌های میان‌تونلی دارد. امروز می‌توانیم بگوییم بار مترو در ساعات پیک توزیع می‌شود.

حناچی درباره تحویل مراکز بهاران به بهزیستی نیز گفت: به محض این‌که بهزیستی آماده تحویل آن‌ها باشد، ما نیز آمادگی واگذاری داریم،البته این امر منوط به تایید شورای شهر است. به طور طبیعی، همه با پیشرفت در موضوعات اجتماعی موافق هستیم.

وی درباره سرنوشت طرح ترافیک نیز خاطرنشان کرد: قرار است بعد از بررسی و تصویب در شورای ترافیک شهر تهران که ۶ دستگاه عضو آن هستند، موضوع اعلام خواهد شد.