تهرانی نیوز - پايگاه اطلاع رسانی تهرانی نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

SHAHRDARINEWS.COM


ترامپ: جو بایدن پیروز نمی‌شود
تاريخ خبر: يکشنبه، 16 تير 1398 ساعت: 08:48

  دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری بار دیگر به اظهارنظر درباره جو بایدن رقیب دموکرات خود در انتخابات آتی ریاست جمهوری در این کشور پرداخت.

رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص نوشت: جو بایدن یک پروژه احیا است؛ اما برخی چیزها نجات یافتنی نیستند. چین و کشورهای دیگر که سالها ما را گول زدند، او را طلب می کنند.
 
ترامپ در ادامه افزود: او ارتش، نیروهای انتظامی و طرح سلامت ما را ویران کرد. بیشتر از همه رؤسای جمهور بدهی به آمریکا اضافه کردند. (او) پیروز نمی شود.
 
ترامپ: قانون پناهندگی در آمریکا باید تغییر کند
 
رئیس جمهوری آمریکا به موضع گیری دوباره در قبال پناهجویان پرداخت.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری به موضع گیری دوباره علیه پناهجویان پرداخت.
 
رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص نوشت: دموکرات‌ها باید قانون پناهندگی را تغییر دهند، اما آن‌ها احتمالاً این کار را نمی کنند.
 
وی در ادامه افزود: آن‌ها مرزهایی باز را خواستارند که به معنای قاچاق مواد مخدر و جرائم فراوان است.
 
این در حالیست که رئیس جمهوری آمریکا پیشتر در این باره نوشته بود: اگر مهاجران غیر قانونی از شرایط مراکز نگهداری که سریع ساخته یا بازسازی شده اند ناراضی هستند، فقط به آنها بگویید نیایند. همه مشکلات حل می‌شود.
 
گفتنی است، «الکساندریا اوکاسیو کورتز» نماینده کنگره آمریکا چندی پیش پس از دیدار از اردوگاه مرزی «ال پاسو» تگزاس، وضعیت این اردوگاه را «هولناک» توصیف کرده بود.